نتایج جستجو برای عبارت :

دویدن دنبال واگن آخر

مختاری با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واگن های باری در حال سیر تولید واگن پارس هستند گفت: از بین هشت شرکت مذکور تنها شرکتی که صادرات داشته  واگن پارس است که  ۲ هزار دستگاه واگن مسافری و باری را به پنج کشور ارسال کرده است.

مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: شرکت واگن پارس اراک نخستین تولیدکننده لوکوموتیو در کشور و منطقه خاورمیانه  است که تولید این محصول بیش از ۲۰ سال در آن متوقف شده بود و به دنبال تلاش های مستمر، قرارداد تولید ۱۰ لوکوموتیو ب

بر اساس این گزارش در محل دپوی واگن قطارها در کناررودخانه شور صدها واگن خارج از رده برای تعمیرنگهداری می شد و حدود ۱۰۰ واگن به طورکامل در آتش سوخته است
، پیش از ظهر شنبه قطار باری پرند دچار آتش سوزی شد و دود بسیار غلیظ و گسترده ای آسمان پرند را در بر گرفت.
یکی از کارکنان شرکت عمران پرند که در محل حادثه حضورداشت در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: این آتش سوزی از ساعت ۷ بامداد امروز آغاز و با سرایت آتش از واگن ها به یکدیگر تعداد زیادی واگن دچار ح
فولکس واگن در چین خودرو برقی تولید می‌کند
خودروسازی فولکس واگن تولید خودروهای برقی را تا حدود یک میلیون خودرو تا پایان 2022 افزایش می دهد. این خودروساز آلمانی با این کار از شرکت تسلا پیشی می‌گیرد و چین را تبدیل به یک میدان اصلی برای تولید این خودروها می سازد . فولکس واگن زیر ساخت های بزرگ خود در بخش عرضه کنندگان، کارخانه ها و کارگران را بیشتر از رقیبان خود مانند BMW،جنرال موتورز ، رنو و تسلا افزایش می‌دهد.
حس غریبی دارد، مخصوصا دم صبح که باران زده و برای بار اول است که خوشحالم باران تمام شد! با ضرب و ریتمی که به در و دیوار میزد لرزه گرفتم نکند سیل شود، نکند همانی شود که جای دیگری شده و من از جای راحت خودم، آنرا می‌دیدم؟ اما تمام شد. فقط بارید و حالا ابرهای تکه پاره شده پشت به من کرده اند و میخندند از آن «پخ »که اول صبح به من کردند و من را ترساندند. 
از باران گفتم و پرت شدم از حرفم. از قطار باید میگفتم. از واگنهایی که از شان جا میمانم هر روز. پیش خودم ف
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی رفسنجانی، در حاشیه بازدید از کارخانه واگن سازی تهران به وضعیت مترو تهران از دید تعداد و ارزش تک احتیاج صیقل و گفت: مترو تهران حزن زمان حال ۱۵۷ قطار فعال دارد و این قطارها مجموعاً بیش از ۶۵۰ میلیون کیلومتر حرکت کرده اند و حتی برخی قطارها زیاد از یک میلیون کیلومتر تردد کرده اند. به گفته وی، در صورتی که مشکلات این کارخانه برطرف و قطعات آن تأمین شود، می‌تواند سالیانه ۱۵۰ واگن به مترو تهران تحویل دهد. کارخانه
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی رفسنجانی، در حاشیه بازدید از کارخانه واگن سازی تهران به وضعیت مترو تهران از نظر تعداد و قیمت تک نیاز صیقلی و گفت: مترو تهران غصه حالا ۱۵۷ قطار فعال دارد و این قطارها مجموعاً بیش از ۶۵۰ میلیون کیلومتر حرکت کرده اند و حتی برخی قطارها بیش از یک میلیون کیلومتر تردد کرده اند. بوسیله گفته وی، در صورتی که مشکلات این کارخانه برطرف و قطعات آن تأمین شود، می‌تواند هفتگی ۱۵۰ واگن بوسیله مترو تهران تحویل دهد. کارخانه
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی رفسنجانی، در حاشیه بازدید از کارخانه واگن سازی تهران به وضعیت مترو تهران از نظر تعداد و قیمت مورد حاجت صیقلی و گفت: مترو تهران غصه اکنون ۱۵۷ قطار فعال دارد و این قطارها مجموعاً بسیار از ۶۵۰ میلیون کیلومتر حرکت کرده اند و حتی فداکار قطارها بسیار از یک میلیون کیلومتر تردد کرده اند. به گفته وی، در صورتی که مشکلات این کارخانه برطرف و قطعات آن تأمین شود، می‌تواند سالیانه ۱۵۰ واگن به مترو تهران تحویل دهد. کارخ
بوسیله گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی رفسنجانی، در حاشیه بازدید از کارخانه واگن سازی تهران به وضعیت مترو تهران از نظر تعداد و مقدار مورد نیاز پرداخت و گفت: مترو تهران غم اکنون ۱۵۷ قطار فعال دارد و این قطارها مجموعاً متجاوز از ۶۵۰ میلیون کیلومتر حرکت کرده اند و حتی برخی قطارها بیش از یک میلیون کیلومتر تردد کرده اند. به گفته وی، در صورتی که مشکلات این کارخانه برطرف و قطعات آن تأمین شود، می‌تواند سالیانه ۱۵۰ واگن بوسیله مترو تهران تحویل دهد.
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا از افزایش 77 دستگاه واگن مسافری این شرکت در آستانه انجام سفرهای نوروزی ( 1398) در خطوط ریلی کشور خبر داد.

متن کامل خبر: 77 دستگاه واگن مسافری به شبکه ریلی اضافه شد
فولکس‌واگن برنامه دارد یک شاسی‌بلند تمام‌برقی را تا سال ۲۰۲۱ برای بازار
چین تولید کند که می‌تواند به سلطه مدل ایکس‌تسلا در این کشور پایان دهد.
خودروی مذکور جدید‌ترین تلاش فولکس‌واگن در چارچوب استراتژی تهاجمی رشد
فروش برای بازار چین است؛ کشوری که دولت آن توجه زیادی را به توسعه تولید و
فروش خودروهای برقی معطوف ساخته است.
ادامه مطلب
لوکوموتیو یک بازی رومیزی ۲ تا ۵ نفره‌ی فوق‌العاده جذاب است که تا کنون
چندین جایزه‌ی بین‌المللی را از آنِ خود کرده است. در این بازی سوار بر
قطار، راه‌آهن سراسری ایران را سیر می‌کنید و با پر کردن مسیر بین شهرها با
واگن‌های رنگ خودتان امتیاز می‌گیرید. این بازی شامل ۵ آدمک رنگی برای
شمارش امتیازها، ۱۱۰ کارت واگن رنگی، ۶۴ کارت بلیت مبدا و مقصد، بیش از ۲۴۰
واگن پلاستیکی در ۵ رنگ، یک صفحه‌ی بازی بزرگ از جنس مقوای سخت و دفترچه‌ی
راهنماست. ا
بابا دیروز می‌گفت آدم بعضی وقتا از یه چیزایی شکایت می‌کنه، بعدا فکر می‌کنه کاش هیچ وقت از چنین چیزی شکایت نمی‌کرد. میری تو مترو، می‌بینی واگن‌ها همه خالیه و دو سه نفر با فاصله‌ی چند متر از هم نشستن... میگی کاش شلوغ بود مثل همیشه»
+ البته شما دوست عزیز، بشین تا تلوزیون اعلام کنه. الانم بیا کامنت بذار که «آمار ۲-۳ نفر تو هر واگن رو کدوم خبرگزاری گفته ای اهل باطل؟» بعدم برو خودتو بمال به ضریح حضرت معصومه که توطئه‌ی دشمن حسابی خنثی بشه. آفرین.
شکل گیری کمپانی پورشه
شرکت پورشه در سال 1931 میلادی توسط فردیناند پورشه با هدف تولید خودرو های اسپرت و لوکس تاسیس شد. شهر اشتوتگارت مقر
اصلی پورشه است و اگر به لوگوی این شرکت دقت کرده باشید بالای آن اسب معروف، نام شهر اشتوتگارت – Stuttgart هک شده است.
در سال 2012 میلادی شرکت بزرگ فولکس واگن اقدام به خریداری 100 درصدی سهام شرکت پورشه هلدینگ کرد. شرکت هلدینگ پورشه
یکی از زیر مجموعه های این کمپانی است و وظیفه آن مدیریت بخش فروش خودرو های پورشه
ASGHAطراحیOOOON فولکس واگن گلف جدید در مقایسه با نسل قبل متحول شده است؛ اما شاید زیادترین تغییرات آن به چراغ های جلو مربوط باشد که به عارض طولانی از بدیع مدل سازی شده است و نوار نازک نورانی در قسمت فراز هر دو چراغ را به یکدیگر متصل می کند.فولکس واگن در بیانیه ی رسمی خود، خاندان متاخر گلف را پویاتر از گذشته معرفی کردن می کند. گلف مدل ۲۰۲۰ تو داخل کابین نیز دچار تغییر چشمگیری شده و کلیدهای کنترلی قبیله قبل جای خویشتن را به نمایشگرهای لمسی بزرگ داده
برج های اتومبیل فولکس واگن در Autostadt در ولفسبورگ ، آلماناطلاعات و جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد برج های اتومبیل کسب کنید و در مورد سفر اتومبیل های فولکس واگن از کارخانه به مشتریان در Autostadt اطلاعات کسب کنید.
Autostadt یک جاذبه بازدید کننده در مجاورت کارخانه فولکس واگن در وولفسبورگ آلمان است و دارای تمرکز اصلی روی خودرو است. این هتل دارای یک موزه ، غرفه های ویژه برای مارک های اصلی خودرو در گروه فولکس واگن ، مرکز مشتری است که در آن مشتریان می توانند ات
واگن برای حمل محصولات ، قبل یا بعد از پخت استفاده می شود و در تنوع و ابعاد مختلف بسته به سفارش مشتری ساخته می شوند. ابعاد نرمال این واگن 180*50*85 سانتی متر است.
ویژگی های واگن حمل محصول :
به طور کلی واگن حمل محصول دارای ابعاد استانداردی می باشد که در بالا اشاره شد، جنس استفاده شده عموماً از استیل و برای افزایش کیفیت مجهز به چرخ های نسوز متحرک است.

تولید سینی واگن حمل محصول :
سینی واگن حمل محصول در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود که ای
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAخودروOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن ID.R R رکورد کلی مهمانی ی سرعت گودوود را. شکست سریع ترین زمانی که تو هیل کلایمب ثبت شده بود، با.۴۱ ۶ ثانیه بوسیله نیک هیدفد تعلق داشت که در سال ۱۹۹۹ آن را با خودرو فرمول یک مک لارن مرسدس/MP4 13 ثبت. کرد با وجود این، فولکس واگن.R ID R در جشنواره ی سرعت امسال با عبور از رکورد هیدفد و ثبت.زمان ۳۹ ۹۰ ثانیه، رکوردی زیاد فوق العاده و دست نیافتنی را ازآنِ. خود کرد رکورد.

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
ASGHAفولکسOOOON واگن گلف یکی از محبوب ترین محصولات تو میان باهم اتحاد کردن های تیونینگ خودرو به احصائیه می رود، بنابراین جای شگفتی ندارد که قبیله هشتم حزن توجه فعالان میدان خدمات پس از فروش خودرو را به خود جلب کند. گلف تو بخش محصولات کامپکت از نظر مدل سازی بیرونی، چندان جذاب و التهاب انگیر نیست؛ بنابراین برخی افراد عاشق هستند ببینند که هنر تیونینگ، چه تغییرات سفارشی می تواند در هاچ بک بسیار محبوب قوم ولفسبورگ خلق کند.ما قبلا نسخه ای سفارشی از خ
دیشب یک ثانیه مانده به بسته شدن درهای قطار مترو پریدم داخل واگن. نفس راحتی کشیدم و دور و برم را نگاه کردم که یک جای خالی پیدا کنم. یکی از آن صندلی های دوتایی ته واگن خالی بود. روی دیگری زنی سی و خرده ای ساله نشسته بود. چتری های مش کرده اش نامرتب روی پیشانی ریخته و بینی اش ملتهب و به طرز عجیبی سرخ بود.
یک کوله پشتی و چندین کیسه با خودش داشت که آنها را روی صندلی خالی نشانده بود. با احتیاط جلو رفتم و پرسیدم که می توانم بنشینم؟ بینی اش را با صدا بالا کش
فولکس واگن که یکی از خودروسازان بزرگ جهان به شمار می‌رود، به تازگی اعلام
کرده در حال توسعه دو مدل محصول شاسی‌بلند جدید است.ازآنجاکه تقاضای
مشتریان برای خودروهای شاسی‌بلند به‌خصوص در بازار ایالات متحده آمریکا
افزایش پیدا کرده، به نظر می‌رسد خودروسازان نیز به سمت توسعه این مدل
خودروها روی آورده‌اند.
ادامه مطلب
پیرمرد خمیده و آرامی بود.توی مترو دستگیره های دو هزار تومانی می فروخت. زن عصبانی و خسته وارد واگن شد و به پیرمرد گفت:
جمع کن این بساطت را با این چرخکت هی این وسط راه می روی و گدایی میکنی.
نگاه پیرمرد با کف پوش های کف واگن گره خورد و صدای شکستنش را از توی نگاهش شنیدم.
دختر جوانی گفت: پدر جان کار شما حلال هست و جای پدربزرگ ما هستید و افتخار دارد کسب حلال
بقیه مسافرها انگار منتظر یک تکان بودند و سراغ دستگیره های پیرمرد رفتند.پیرمرد انگار جان تازه ای
چلنج های رول های امروز 7 بهمنبانتی هانتر
1⃣ تو منطقه ی new austin ۲ تا بانتی استارت کنید
2️⃣ ۲ تا بانتی تارگت رو با سنگ قلاب زمین بزنید
3️⃣ ۳ تا بانتی تارگت رو لوت کنید
مونشاین
1️⃣ مسافت ۴۲۷۸ رو با واگن مونشاین حرکت کنید
2️⃣ دکور بار مونشاین رو تغییر بدید
3️⃣ ۴ دقیقه با گروه داخل بار اهنگ بزنید 
کلکتور
1️⃣ ۳ تا arrow head پیدا کنید
2️⃣ ۲ تا وسیله پیدا کنید به وسیله ی فلز یاب
3⃣ ۳ تا وسیله ی کالکتور پیدا کنید از لوت کردن npc هایی که دشمنتون هستن
تریدر
1️
این مترو هم برای ما شده مث .... نمیتونم چیزی مثال بزنم. حالا تعریف کنم خودتون متوجه میشید.
دیروز تو شلوغی و بزن بزنای مترو صورت یه خانم تو فاصله 20 سانتی متری از چشام قرار داشت.جوری که این خانم کرم مالیده بود به صورتش و کلی چیزای دیگه که دقیقا مصداق لولو به هلو بود. این خانم پیاده شد و چن ایستگاه بعد یه نفر گلدون به دست وارد شد. با دیدن گل اولین چیزی که از دهنم دراومد که " این طبیعیه؟؟" و ظاهرا طبیعی بود...اما چطور ...روی گل به اون خوشگلی و با طراوتی یه
گروهی معتقد هستند که واقعیت چیزیست که شما  آن را باور دارید، درواقع واقعیت همان باور شماست.
اساسا باور از تکرار خیلی خیلی زیاد یک فکر نشات میگیرد و این باور به شکل ابتدا خودآگاه و سپس نیمه ناخودآگاه و درنهایت به صورت ناخودآگاه در رفتار ها و بعضاً در تفکرات مان تاثیر گذاشته و واقعیت های ما را ایجاد میکند. 
برای مثال: فرض کنید که پیش شخصی می‌روید و می‌گوید:(( پولدار ها همه آدم های غیر معنوی هستند.)) 
این جمله باور اوست و به واقعیت زندگی او نیز تب
قطار تهران اندیمشک...از واگن خودمون شروع کردم دونه دونه کوپه ها رو سر زدن...کوپه اول واگن چهاردر زدم و دیدم به بهههه....!هشت نه نفر از کادر اردو دور هم جمعن و میگن و میخندنیه سلام گررررم کشدار و هماهنگ از جانب بچه ها و من...بعدم شروع کردن دست زدن که به به عروس مون اومد.... :)و بعدش شروع کردن شعر خوندن و شلوغ کردن :) کلی دور هم شادی کردیم و خندیدیم... و گفتم اماان از دست شماها....اگرچه من هی ذهنم درگیر این بود که اولین کوپه ایم و بغل مسئول واگنیم...ولی سعی کر
خودرو را در برف پیدا و مال خود کنید
حاصل همکاری فولکس واگن سوئد با تیم ملی اسکی این کشور شکار یک خودروی مدل «Passat» فولکس واگن را در بر می گیرد. این خودرو جایی پنهان شده است که اسکی بازان شاید بتوانند با مهارت خاص خود به آن دسترسی یابند. 
این شیرین کاری با هماهنگی آژانس تبلیغاتی Nord DDB، «هیچ نمایشگاهی در کار نیست» نام دارد. قوانین ساده هستند: هر کسی که قبل از همه نمایشگاه پنهانی را پیدا کند، برنده خودرو می شود. در فاصله بین ۲ تا ۲۱ ژانویه، فولکس وا

سقائیان نژاد ابراز کرد: همچنین منبع ذخیره پساب شهرداری طی روزهای آینده به‌صورت رسمی به بهره‌برداری می‌رسد، این منبع با ظرفیت ۳۰ لیتر بر ثانیه نیاز آبی ۱۵۰ هزار متر از فضای سبز شهر را تامین می‌کند.

سید مرتضی سقائیان نژاد روز شنبه در آیین افتتاح ۷۵ طرح شهرداری قم افزود: یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه موردنیاز برای خرید این ۸۰ واگن بوده که به قم اختصاص‌یافته است.
وی اضافه کرد: با پیش‌بینی انجام‌گرفته ۵.۲ کیلومتر از طرح قطاری شهری قم ا
لینیر گاید - ریل و واگن(linear guide) چیست؟
لینیر گاید یا ریل و واگن چیست ؟ لینیرگاید مکانیزم حرکتی مهمی به منظور پشتیبانی بار مکانیکی برای هدایت حرکت خطی است .حرکت خطی از طریق لغزش روی ساچمه هایی انجام میشود که در داخل بلوک بین دو عضو ریل و بلوک و از طریق یک مسیر بسته انجام میگیرد.به دلیل استقامت اصطحکاکی کم در لینیر گاید نیروی کمی برای به حرکت در آوردن آن لازم است که این خاصیت باعث توان کم در رسیدن به سرعت بالا می گردد،که برای حرکت های رفت و برگشتی
به نظر می‌رسد که گروه فولکس‌واگن به‌طور کاملاً جدی گزینه‌های مربوط به وضعیت لامبورگینی را بررسی می‌کند. با توجه به اینکه فولکس‌واگن تا سال 2030 دگرگونی‌های گسترده و بزرگی را تجربه خواهد کرد و به دنبال دو برابر کردن ارزش بازار خود است بنابراین بحث‌های زیادی درباره‌ی آینده‌ی برندهایی همچون فولکس‌واگن، اشکودا، سئات، آئودی، پورشه، لامبورگینی، بنتلی، بوگاتی، دوکاتی و خانه‌ی طراحی ایتال دیزاین وجود دارد.

با توجه به خبر منتشر شده توسط ب
در نیمه دوم قرن نوزدهم، مسافرانی که وارد ایستگاه راه‌آهن اویتنهاگ (Uitenhage) در آفریقای جنوبی می‌شدند، میمونی را می‌دیدند که با اهرم‌های جعبه علائم کار می‌کند. نام او جک بود، متصدی علائمی که به صورت قانونی برای راه‌آهن کیپ کار می‌کرد.
ماجرای این استخدام عجیب از «جیمز ادوین واید» آغاز شد که ده سال نگهبان راه‌آهن دولت کیپ بود. دوستانش در راه‌آهن، به خاطر عادت بی‌پروایش در پریدن روی قطار در حال حرکت و تاب خوردن بین واگن‌ها او را «پرنده» می
خبرهایی در جریان است که از واگذاری هپکو،  واگن پارس و آذرآب به  مپنا خبرمیدهد ... وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام موافقت خود با واگذاری شرکتهای آذرآب و واگن پارس به شرکت  مپنا از لزوم انتخاب هرچه سریعتر مدیرعامل شرکتهای آذرآب و هپکو خبر داد. 
رحمانی به مصوبه پرداخت ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به هپکو اشاره کرد و گفت: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان از این تسهیلات پرداخت شده و با توجه به پابرجا بودن این مصوبه، در جلسه آینده روند اجرا و پرداخت تسهیلات
 بوگاتی در حال بررسی چهار گزینه‌ی موجود برای تولید مدلی جدید است که برای افزایش تنوع محصولات و بهبود سودآوری این برند به تولید خواهد رسید. برای اطلاع از گزینه‌های پیش‌رو بوگاتی، در ادامه‌ی مطلب همراه زومیت باشید.
ولفگانگ درهایمر مدیر اجرایی بوگاتی اعلام کرده که این شرکت در حال بررسی و در نظر گرفتن تولید مدل‌های جدید است و برای این منظور، سازنده‌ی ابر خودروهای ویرون و شیرون در حال بررسی چهار گزینه‌ی مختلف است.
بر اساس اطلاعاتی که توسط
بر اساس لیست منتشر شده از بزرگترین خودروسازی‌های دنیا، گروه خودروسازی فولکس واگن با فروش 11 میلیون دستگاه خودرو در سال گذشته در جایگاه نخست قرار گرفت.به
نقل از عصر خودرو، گروه خودروسازی فیات کرایسلر نیز به تازگی پیشنهاد
ادغام با گروه خودروسازی رنو را مطرح کرده که این پیشنهاد باعث قرار گرفتن
این خودروسازی در جایگاه سوم خواهد شد. این پیشنهاد به صورت 50-50 خواهد
بود. زیر مجموعه‌های گروه خودروسازی فیات کرایسلر خودروهایی همچون آلفا
رومئو، دو
 نخستین خودرو در تهران قدیمقبل از متداول شدن اتومبیل و به قول قدیمی ها کالسکه بخاری در میان اشراف و اعیان، کالسکه- شبیه ترین وسیله به اتومبیل- از زمان ناصرالدین شاه رایج گردید. در بین معممین هم مورد استفاده داشت و اولین نفر از علما که دارای کالسکه مخصوص شد آیت الله سید ابوالقاسم امامی داماد ناصرالدین شاه بود و بعد از او آیت الله شیخ فضل الله نوری را می توان نام برد.

البته کالسکه بیشتر جنبه اختصاصی و خانوادگی داشت و به عنوان تنها وسیله عمومی
قبل از جریان کرونا، آدمی بودم که دوست نداشت مدام با دیگران به صورت فیزیکی برخورد کنه. توی رفت و آمد هام با مترو، سعی می کردم جایی رو برای ایستادن انتخاب کنم که یک طرفم محل ایستادن و یا نشستن آدم ها نباشه. مثلا به دیواره های واگن تکیه می دادم و اگر اونقدر خسته بودم که مجبور می شدم بشینم همیشه چشمم دنبال یکی از صندلی های انتهای ردیف بود تا بین دو نفر قرار نگیرم. حتی پیش اومده که به خاطر شلوغی پله برقی ها، در یک روز 120 تا پله رو بالا و پایین رفته باش
ریل و واگن - لینیر گاید چیست؟
یکی از مهمترین مکانیزم های حرکتی لینیر گاید یا ریل و واگن می باشد.  لینیر گاید جهت ساپورت بار مکانیکی جهت حرکت خطی مورد استفاده قرار می گیرد. حرکت خطی بر روی ساچمه ها یا رولر صورت می گیرد. این ساچمه ها در داخل بلوک بین ریل و بلوک از طریق یک مسیر بسته با غلتش خود امکان حرکت دقیق خطی را فراهم می کند. به علت کم بودن مقاومت اصطکاکی در لینیر گاید، جهت به حرکت در آوردن نیروی کمی مورد نیاز است. همین ویژگی باعث می شود توان کم
تین نیوز - عباس قربانعلی‌بیک :
به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌ آهن شهری تهران و حومه (مترو) در 13 آبان ماه امسال «علی امام» مدیرعامل این شرکت، با اعلام خبر ترخیص 15 درصد باقی مانده از قطعات 70 واگن متروی تهران از گمرک بندر شهید رجایی، گفت: به منظور تجهیز ناوگان خطوط مترو در پایتخت، تعداد 70 واگن خریداری شده بود که ترخیص این محموله از گمرک، به دلیل انجام روند پرداخت هزینه‌ های گمرکی و نیز ارزش افزوده با تاخیر مواجه شد.
وی ادامه داد: خوش
«مار از پونه بدش میاد، در لونه اش سبز می شه»این را آرش گفت، وقتی که قطار به ایستگاه قم رسید و بیرون قطار رو به روی کوپه ی ما آخوندی منتظر بود تا در واگن باز شود و او سوار.آرش رو به من کرد و گفت: شرط می بندم این حاجی می آید سر ما خراب می شود و هم کوپه ای ما است.بعد رو به آسمان کرد و گفت: خدایا! دو ساعت دیگر به اراک می رسیم، نگذاشتی این دو ساعت با خوشی و آرامش برسیم؟ آدم قحط بود آخوند سراغ مان فرستادی.

ادامه مطلب
«مار از پونه بدش میاد، در لونه اش سبز می شه»این را آرش گفت، وقتی که قطار به ایستگاه قم رسید و بیرون قطار رو به روی کوپه ی ما آخوندی منتظر بود تا در واگن باز شود و او سوار.آرش رو به من کرد و گفت: شرط می بندم این حاجی می آید سر ما خراب می شود و هم کوپه ای ما است.بعد رو به آسمان کرد و گفت: خدایا! دو ساعت دیگر به اراک می رسیم، نگذاشتی این دو ساعت با خوشی و آرامش برسیم؟ آدم قحط بود آخوند سراغ مان فرستادی.

ادامه مطلب
ریل و واگن - لینیر گاید چیست؟
یکی از مهمترین مکانیزم های حرکتی لینیر گاید یا ریل و واگن می باشد.  لینیر گاید جهت ساپورت بار مکانیکی جهت حرکت خطی مورد استفاده قرار می گیرد. حرکت خطی بر روی ساچمه ها یا رولر صورت می گیرد. این ساچمه ها در داخل بلوک بین ریل و بلوک از طریق یک مسیر بسته با غلتش خود امکان حرکت دقیق خطی را فراهم می کند. به علت کم بودن مقاومت اصطکاکی در لینیر گاید، جهت به حرکت در آوردن نیروی کمی مورد نیاز است. همین ویژگی باعث می شود توان کم
شرکت خودروسازی فولکس‌واگن به جمع سرمایه‌گذاران در بزرگ‌ترین تاسیسات
تولید باتری‌های لیتیمی برای خودروهای برقی پیوست. شرکت نورت‌ولت سوئد
اعلام کرد که توانسته است تا وجوه سرمایه‌گذاری جدیدی را به ارزش یک
میلیارد دلار برای تکمیل تاسیسات مذبور دریافت کند.
ادامه مطلب
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
در حالی که زمان عرضه فولکس واگن گلف Mk8 نزدیک می شود، به تازگی گلف GTI مدل 2020 در حال تست دیده شده است. در پس زمینه تصاویر درز کرده از این خودرو یک دستگاه هیوندای i30N سفید رنگ دیده می شود که نشان می دهد گلف GTI در کنار این رقیب دیفرانسیل جلوی خود تست می شود.

در پس زمینه تصاویر درز کرده از این خودرو یک دستگاه هیوندای i30N سفید رنگ دیده می شود که نشان می دهد گلف GTI در کنار این رقیب دیفرانسیل جلوی خود تست می شود. گلف GTI جدید احتمالا قدرتی بیش از 215 کیلووات خوا
خیلی از افرادی که علاقه مند به سفرهای دسته جمعی و گروهی هستند از خدمات های رفاهی مانند اجاره ون استفاده میکنند.
حتما در شبکه های اجتماعی کسانی را دیده اید که دائما در حال سفر با ون های مسافرتی و یا ون های کمپری مثل ون فولکس واگن هستند.
بیستر ون های مسافرتی دارای امکانات فوق العاده راحت برای تمامی افراد خانواده میباشند.
در ادامه با ما همراه باشید تا مزیت های اجاره ون های مسافرتی را بیان کنیم.
ادامه مطلب
سلام عزیزم این نامه رو برای تو مینویسم، امیدوارم هرکسی این نامه رو دید به دستت برسونه. آدرس رو رو نامه مینوسیم. من یواشکی سوار قطار شدم که بیام خونه اما اشتباهی وارد واگن یخچال شدم. ساعت ۱۷:۳۰ است. دارم از سرما یخ میزنم. مرگ رو در اطراف خودم حس میکنم و میدونم که زنده نمیمونم.فقط میخواستم بگم که خیلی دوستت دارم.

اما مشکل اینجا بود که یخچال هیچوقت روشن نبود و دمای داخل با بیرون یخچال یکسان بود، اما اون تلقین کرد و پذیرفت...شاید داستان اکثر ماها هم

چگونه با نامحرم برخورد کنیم ؟

زنان با عفت، از اینکه در شلوغی مردان نامحرم قرار گیرند حیا ورزیده و مکان های عمومی در جامعه دینی باید محرم از نامحرم را تفکیک کند، اخیرا در خبرهایی شاهد جدایی واگن های زنانه از مردانه در ژاپن برای رفاه حال زنان هستیم. باید دانست این عفت نفس تمایلی درونی است که هر انسانی طبق فطرت خویش به آن گرایش دارد.
ادامه مطلب
همکاری الکتریفای امریکا (Electrify America) که در حوزه ی تولید شبکه های شارژ خودروهای الکتریکی در ایالات متحده ی آمریکا فعالیت می کند، تاکنون توانسته ۳۰۰ ایستگاه شارژ برای این سنخ خودروها طراحی کند. حالا این شریک شدن تصمیم خمود است ابتدایی سیستم شارژ خانگی را برای خودروهای برقی نیز به بازار معرفی بطی ء. این سیستم شارژر ۴۹۹ دلار قیمت دارد و می نبوغ آن را بوسیله صبر از وب سایت های آمازون یا خویشتن سازنده معامله. این شارژر سطح ۲ با تمامی خودروهای الک
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
تصاویر رسمی، دودمان هشتم گلف را مدرن و تاحدودی نزدیک به سبک نقشه کشی دیگر محصولات فولکس واگن علامت می دهد. نسبت بوسیله دودمان های گذشته، گلف ۲۰۲۰ دارای چهره ای اسپرت نمدار با المان های مدرن خواهد حیات. در چراغ های اصلی، نوار LED روشنایی روز با حالتی قرین به ابرو، شخصیت تهاجمی این علیه را تکثیر می دهد. جلوپنجره غصه بوسیله تبعیت از سبک چراغ ها، ساخته تر شده است. ورودی هوا در سپر، افزودن قابل توجهی نسبت بوسیله دودمان قبل دارد و دریافتن آرواره را
ASASASASASASGHAاشکوداOOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOONHAROOOON پس از رونمایی مدل های Superb iV و Citigo iV قصد دارد تا اواسط دهه ی آینده ۱۰ خودروی برقی را در سبد محصولاتی خود داشته باشد. درحالی که اشکودا به طور اکید درون حال کار روی خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی است ولی به پیشرانه های گازسوز همچنین نگاه مثبتی دارد. این خودروساز جمهوری چک اعتقاد دارد که خودروهای گازسوز همچنان شایستگی حضور در بازار را دارند. برند عرشه کلکسیون ی فولکس واگن پس از رونمایی از خودروی گازسوز اکت

سمه تایم" یا تسمه تایمینگ که ممکن است بارها شنیده باشید یک تسمه یلاستیکی است که قسمتی از موتور احتراق داخلی خودرو است و در داخل پیشرانه قرار دارد و میل لنگ خودرو را به میل سوپاپ یا سوپاپ ها متصل می کند. این تسمه وظیفه  تنظیم زمان صحیح باز و بسته شدن سوپاپ ها را بر عهده دارد، آن ها را به چرخش درآورده و کنترل می کند. در خودروهای مختلف محل قرارگیری میل سوپاپ با یکدیگر متفاوت است  ولی در اکثر موارد این قطعه در سرسیلندر ماشین جایگذاری شده است.
در ز
   دستگاه کارتخوانش قطع بود. می گفت :« این هم از مصائب اعتراضات دانشجویی در روزهای اخیره که باعث قشون کشیِ نیروهای امنیتی به اطراف دانشگاه ها و کندی اینترنت منطقه شده ». و عذرخواهی کرد.  اسکناس درشتی دادم و او هم اسکناس دیگری پس داد . اما من هزار تومان بدهکارش شدم . و همین مثل خوره افتاده بود روی مغزم . از دانشگاه که برگشتم به سراغ جوانک کافه چی رفتم. دو هزارتومانی دادم و گفتم :« ببخشید ! هزار تومن به همکارتون بدهکار بودم » « قابل نداردی  » گفت و ن
۱-امروز کلی فیلم و گزارش پخش شد، که آره تهران ترافیک هست و تردد زیاددددد
داداشم حدود ساعت ۳ یه عکس از مترو فرستاد که چند نفر داخل واگن بودن
شاید مردم با ماشینا اومدن توی خیابون دور دور و سرکار رفتن :|
 یادم نمیاد آخرین بار کی رفتم بیرون 
خوبی خونه ما اینه که ویلایی هست امسال هم کلی باغچمون خوشگل شده :))
شبیه پارک شده 
۲_ خوبه توی کشور ما به خاطر ماسک و دستکش همدیگه رو کتک نمیزنن 
هر روز کلی مسخره میشدیم
بماند که به خاطر دستمال توالت همدیگر رو زدن
همه ما می دانیم که دنیای بدون بازی و اسباب بازی برای بچه ها غیر قابل تصور است و این بازی است که تخیل بچه ها را درگیر میکند و باعث افزایش خلاقیت می شود.
  کودکان بازی های آموزشی را بسیار دوست می دارند  قطار بازی نیز برایشان بسیار جذاب و هیجان انگیز است . قطار های اسباب بازی هم برای پسرها و هم برای دخترها مناسب می باشند . این قطار اسباب بازی با هدف آموزش اعداد و حروف ساخته شده و با رنگ آمیزی شاد و متنوع بسیار مورد توجه قرار می گیرد.
این محصول شامل
در این مطلب به معرفی لوکس ترین ون های مسافرتی می پردازیم.
اگر از مسافرت حرف می زنیم، باید بدونیم که مسافرت به مجموعه ای از خطرات احتمالی، جاده های ناهموار، برف و باران و پیچ و خم تند جاده ها می تونه باشه!
بنابراین شاید از نظر شما ون لوکس مسافرتی ، ترکیب زیاد درستی نباشه!
بالاخره ون یا مسافرتیه یا لوکس دیگه!
اما به هیچ عنوان اینطور نیست!
ون هایی هستند که از نظر ساختار طراحی توانایی مقابله با یک تانک جنگی رو دارند!
اما در عین حال وقتی که داخل این و

دنبال کنندگان گرامی ، برای ضایع نشدن ، و دنبال متقابل ، یا عدم ثبت آدرس نزنید!!! 
و یا اگر میزنید! حداقل کامنتی بگذارید! 
ولله که نمی توان شما را دنبال کرد! چون هیچ راهی باز نیست. 
امکان اضافه شدن میسر نیست. خودتان میدانید دیگر چه به توضیح و طول و تفسیر!! 

ولله راهی باز نیست. 
ممکنه عزیزانی قصدشون از نمایش جعبه دنبال کنندگان، فقط نمایش دکمه دنبال کردن باشه که با این کار شما 20 نفر رو لینک می کنی بعلاوه این که لود تصاویر اونها هم کمی زمان می بره. حتّی اگه تصویر هم مخفی بشه باز این فرآیند شکل می گیره!
خب این آموزش برای عزیزانی هست که تمایل دارن جعبه دنبال کنندگان رو غیرفعال کنن و فقط یه لینک برای مخاطب توی منو قرار بدن که اگه دوست داشت، با کلیک روی اون جزو دنبال کننده های شما بشه.
ادامه مطلب
مدتی بود که نوشته هایم را نخوانده بود و یادم رفته بود که به دنبال چه بودم.
امشب دلم هوای وبلاگم را کرد و گفتم بذار چند دقیقه ای بخوانم‌شان. این مرور باعث شد که یادم بیاید یکی از آرزو ها و هدف های بزرگ زندگی ام شروع دوباره ی زبان بعد از سه سال بود! که البته شروعش برایم شده بود فوبیا..
نه فقط استارت زبان را زدن، هر شروع دیگری برایم سخت بود و رسما به کمک نیاز داشتم. البته داشتم سعی می‌کردم تا قوی شوم که تا حدی هم توانستم اما یکی را میخواستم که دستم ر
به خاطر وجود حجمه‌‌ی جمعیت واگن متروی خط یکِ ساعت 17:30 رو به جمعیت و تکیه زده به در مترو ایستاده بودم و گذاشتم صدای همایون هرکاری دلش میخواد بکنه و همزمان با بستن چشمام آهنگ "عاشقی" من و برد به قطاری که به درش تکیه زدم و صدای همایون همراه غروب آفتاب ساحل دریای فیروزه‌ای و صورتی که از پنجره‌ی رو‌به روم میبینمش تمام حواسم و گرفته از قطار فقط یه خلسه دارم و از دریا و موسیقی کلی حس مثبت و خوب...
.
.
پ. ن: درد‌های ماهیانه هم نمیتوانست از او رویا، رویا
چهره ی آدمارو نگاه میکنم.همشون حیرون و سرگردون دنبال تروفی های این بازی لعنتی هستن.دخترا همشون دنبال اون پسری که قوی تر و قدرتمند تره و پسرا دنبال دختری که کول تره و خوشگل تر.دیگه هیچکس از همسن و سالای من دنبال ساختن نیستن.شاید چون ما تربیت شده ی پدرومادر هایی هستیم که همیشه ناکام بودن و تمام به دست نیاوردن هارو گره زدن فرو کردن تو مغزما!
خسته ام از این بازی.نمیخوام جزیی ازش باشم...
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. یکی از معتبرترین برندهای خودروسازی در جهان فولکس واگن (Volkswagen) نام دارد که در سال 1930 به دستور آدولف هیتلر بنا نهاده شد. این برند آلمانی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و با لقب امپراطوری خودرویی جهان شناخته می شود. یکی از محصولات هاچ بک این کمپانی، خودرو فولکس واگن گلف GTI می باشد که نخستین نسل آن به سال 1974 میلادی باز می گردد. این هاچ بک آلمانی یکی
ساخت خط تولید نان لواش اتوماتیک

معرفی ماشین آلات صنایع آردی
لیست برخی از ماشین آلات صنایع آردی که شرکت توس ماشین تولید می کند به شرح ذیل می باشد:
Galaxy Multiple DL20000
میکسر خمیر 300 کیلویی
میکسر دوجداره مایعات خمیر 400 کیلویی
کانوایر 103
دستگاه دیپازیتور
قالب نان
قالب دونات
واگن حمل محصول

شرکت ساخت ماشین آلات صنایع آردی
شرکت توس ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر 500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده و
من دنبال حسّ خوب میگشتم. حالا نه. دنبال تو میگردم. 
و تو خیلی خالص‌تر و واضح‌تر و اصیل‌تر از اونی که لازم باشه حسّ خوب رو تعبیر به تو کنیم یا بالعکس، یا دنبال هدفی پشتِ تو بگردیم که سمت تو اومدن مارو به اون نزدیک کنه، و نگامون سمت هر چیز دیگه‌ای باشه و زیر چشمی تو رو هم بپّایم که مثلا حواسمون باهاته...
توی دلش داشت بلند بلند دعا میکرد. با خودش شاهد و همراه نیاورده بود و از طرفی هم اگر از کسی درخواست کمک میکرد به غرورش برمیخورد. رفت سمت باجه و گفت که میخواهد حساب باز کند. مسئول باجه بعد از کمی من و من کردن، ریشش را خاراند، با صدای شِلِقی از روی صندلی بلند شد و قدم زنان با ریتمی یکنواخت از سمت راست دور شد.همین طور که منتظر برگشتنش بود، خاطرات این ۱۹ سال به سرعت از ذهنش عبور کرد.اولین بار که سوار مترو شد، سرش را انداخته بود پایین و داشت از بوی عطر
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. خودرو فولکس واگن بیتل در کلاس هاچ بک شهری سایز کوچک قرار می گیرد که توسط کمپانی مشهور فولکس واگن تولید و عرضه شده است. این خودرو توسط فردیناند پورشه به عنوان خودرویی ارزان برای مردم آلمان، طراحی شد. نسل اول خودرو بیتل به سال 1938 بر می گردد، این خودرو آنقدر محبوب بود که بیش از شصت سال بر خط تولید فولکس واگن قرار داشت و همچنان نیز یکی از دوست ‌داشتن
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_چهارم
.
شب تا صبح فکر کردم
ثبت نام نزدیک بود 
دوست نداشتم برم علوم قرانی ولی برای ایستادن جلوی خواسته های بابا و مامان قدم خوبی بود 
حداقل حرف اونا نمیشه
بعدش یه فکری می کنم که از این رشته هم خلاص شم
روز ثبت نام رسید 
استرس زیادی داشتم 
دلم رو زدم به دریا و از خونه زدم بیرون
بو هر قدم قلبم تند تر می زد
مترو شلوغی های تو واگن
واقعا تمام این آدم ها برای چی زندگی می کنند
همشون هدف دارند
دارند کجا می رند
بالاخره رسیدم از مترو که ا
​​​​​مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: مترو تهران به منظور رعایت فاصله اجتماعی صد درصد نشانه گذاری شد.
فرنوش نوبخت، با اشاره به اینکه مصوبه ستاد مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس مبنی بر حضور فیزیکی روزانه ۵۰ درصد کارکنان، با هدف حضور حداقلی کارکنان و ارباب رجوع در ادارات اعلام شد افزود: کار نشانه گذاری برای رعایت فاصله اجتماعی در کمتر از یک هفته به اتمام رسید و دلیل اینکه این کار تا به امروز طول کشید تعطیلی مشاغل چاپ
سدان جمع و جور     هیوندا ورنا ، که در بازار کره جنوبی و در برخی از کشورهای دیگر نیز با نام آوانته نیز به فروش می رسد ، از سال 1990 در 6 نسل بازیافت شده است. ورنا یک خودروی مالی است که به ارزش کمتر از 20 هزار دلار مدل سدان ، واگن ایستگاه ، کوپه و هاچ بک در بازارهای کره جنوبی ، اندونزی ، چین ، مالزی ، ونزوئلا ، تایوان ، روسیه ، آمریکا ، هند ، الجزایر و ایران است. نصب شده استنسل اول ورنا با نام J1 و سدان با نام تجاری در سال 1990 با یک موتور 1.6 لیتری میتسوبیشی
تویوتا هایلوکس پر فروش ترین خودرو در کشور استرالیا است و حالا برای سال 2019 تویوتا قصد دارد تا این محصول موفق خود را از نظر ایمنی نیز ارتقا دهد. به این ترتیب تویوتا سیستم ترمز خودکار اضطراری را از این پس به صورت استاندارد در تمامی نسخه های هایلوکس نصب خواهد کرد. حالا هایلوکس حرف های بیشتری برای گفتن در برابر رقبایی مثل مرسدس بنز X کلاس، فورد رنجر و میتسوبیشی تریتون خواهد داشت.
امکانات جدید تویوتا هایلوکس
سیستم ترمز خودکار اضطراری AEB در هایلوکس
خیلی جالبه 
   ملت برای رسیدن به مترو و جلوگیری از پنج دقیقه اتلاف در وقتشان همانند دونده‌ی دو صد متر به سمت در واگن حمله‌ور می‌شوند، اما همین ها بعد از رسیدن به خانه‌هایشان ساعت ها از وقت خودشان را به تماشای مطالب چند رسانه‌ای صفحات مجازی می‌پردازند بدون آنکه هیچ سودی برای آنها در پی داشته باشد.
 «ملت پارادوکس» فرهاد کرمی 
همه‌ی توجهات معطوف نسل جدید فولکس‌واگن گلف شده اما مدل دوست‌داشتنی GTI مربوط به نسل فعلی هنوز قصد ترک بازار آمریکا را ندارد. فولکس‌واگن ظاهراً قیمت این خودرو برای مدل سال 2020 را 1025 دلار افزایش داده هرچند این افزایش قیمت با نصب تجهیزات بیشتر جبران شده است.

گفته می‌شود اولین پیش سفارش‌های این خودرو نشان می‌دهند که مدل پایه‌ی GTI S بهای 29515 دلاری دارد که 1025 دلار بیشتر از بهای مدل سال 2019 می‌باشد.
البته نگاهی عمیق‌تر به جزئیات نشان می‌دهد که ا
مان قصد دارد در مراسم Bus World سال ۲۰۱۹ که هفته ی آینده تو دهکده بروکسل کشور بلژیک برگزار خواهد شد، از دشت جدیدی نام eTGE کامبی رونمایی بطی ء. این خودرو نسخه ی مسافری ون باری فولکس واگنکرفتر (Crafter) الکتریکی است. مان eTGE کامبی مانند مرسدس بنز EQV به خریداران خصوصی فروخته نخواهد شد تا محصولی فاقد آلایندگی، خصوصی همکاری های تجاری باشد.تنها دگرگونی ظاهری مدل کامبی تو مقایسه با نسخه ی عادی مان eTGE، سپرهای هم رنگ قد و پنجره های جانبی عقب هستند. با باز کردن د
اشنایی با شرکت پورشه

پورشه (Porsche) شرکت هلدینگ خودروسازی آلمانی است، که در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه تأسیس شد.
تمرکز این شرکت عمومأ بر طراحی و ساخت خودروهای اسپورت و خودروهای لوکس معطوف می‌باشد. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی شرکت پورشه در شهر اشتوتگارت قرار دارند.
در ماه ژوئیه ۲۰۱۲ گروه فولکس‌واگن، اقدام به خریداری ۱۰۰٪ درصد از سهام شرکت پورشه هولدینگ نمود، که از شرکت‌های زیرمجموعه کمپانی پورشه است و مدیریت بخش فروش خودروهای پورشه
بر اساس گزارش اخیر نشریه Nikkei Asian Review، دو کمپانی ژاپنی تویوتا و پاناسونیک در نظر دارند با تاسیس یک جوینت ونچر (شرکت مشترک)، در زمینه تولید باتری خودروهای الکتریکی به همکاری با هم بپردازند. 51 درصد از سهم این جوینت ونچر در اختیار تویوتا و مابقی در اختیار پاناسونیک بوده و از سال آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بنا بر توافقات حاصل شده، پاناسونیک 5 مجموعه تولید کننده باتری خودرو را از چین به ژاپن و کارخانه مشترک با تویوتا منتقل خواهد کرد.آنطور
در یک شب تاریک مردی در پیاده رو خیابانی پای تیر چراغ برق دنبال چیزی می گشت. رهگذری او را دید و پرسید: دنبال چه می گردی؟ مرد گفت: دنبال دسته کلیدم می گردم. رهگذر پرسید: آن را اینجا گم کردی؟ مرد گفت: نه، فکر می کنم چند قدمی عقب تر، از دستم افتاده باشد. رهگذر پرسید: پس چرا اینجا دنبال آن می گردی؟ مرد گفت: چون اینجا نور بیشتر است.
ASGHAحدودOOOON یک سال از آخرین ویدئوی کِن بلاک، از سری کلیپ های نمایشی او با موضوع دریفت می گذرد. اواخر زمستان سال گذشته، بلاک خودرو جدیدش را رونمایی کرد. در برنامه ای ویژه که به تماس ۱۰ سالگی انتشار نخستین ویدئو از سری محبوب جیمکانا (Gymkhana) تولید شده بود، بلاک ظهر امر وانت فورد F-150 ساخت سال ۱۹۷۷ استراحت گرفت و لاستیک های برند تویو (TOYO) را بخار کرد. پس از غیبتی طولانی، این کود میدان بازی این راننده ی شناخته شده بخشی فرق کرده است.مقاله های مرتبط:جیمک
درحال‌ حاضر توسعه شبکه طولی به توسعه حمل بار و مسافر توسط بخش ریلی اولویت داده شده در صورتی که هدف نهایی باید توسعه سهم حمل‌ و نقل ریلی بار و مسافر باشد و نه توسعه طولی شبکه. زیرا توسعه سهم حمل ‌و نقل ریلی در بخش بار و مسافر است که مزایای فراوانی از جمله صرفه‌ جویی در مصرف سوخت، کاهش تعداد تلفات جاده‌ای و کاهش آلودگی هوا برای کشور دارد. براساس آمار در بخش جاده‌ای ۴۰ تا ۵۰ برابر بخش ریلی، تلفات ناشی از سانحه به ازای واحد حمل تحمیل می‌شود. د

علاوه بر گزارش شهردار تهران در خصوص نحوه تامین درآمد شهرداری‌ها و مدیریت یکپارچه شهری برای ارائه خدمات به شهروندان،‌ شهرداران برخی از کلانشهرها نیز نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره حمل و نقل شهری، نحوه استفاده از اوراق تسهیلات، بدهی شهرداری‌ها به بخش خصوصی در زمینه یارانه بلیت و نوسازی بافت‌های فرسوده شهری ارائه کردند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور عصر دوشنبه در مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران،‌ توانمندی شرکت های داخلی بر

این مسئول در ادامه در خصوص سرعت پایین حرکت قطارها در مسیر کرمانشاه- ملایر گفت: علت این سرعت پایین به دلیل برخی مسائل فنی است و جوشکاری‌های باقی‌مانده در برخی نقاط مسیر در حال انجام است. 

راه‌اندازی خط ریلی استان کرمانشاه از اتفاقات خوبی بود که در دولت تدبیر و امید روی داد. این خط ریلی اما هنوز چه از لحاظ توسعه و چه از نظر مدیریتی و سازوکار اداری کمبود‌هایی دارد که باید هرچه زود‌تر برطرف شود. به گزارش همشهری، مهم‌ترین مشکلات خطوط ریلی ر
جیلی برقی جئو متری اِی رونمایی شد
مشخصات فنی :
161 اسب بخار قدرت
250 نیوتن‌متر  گشتاور
0- 100: 8.8 ثانیه
سرعت: 150 کیلومتر بر ساعت
رقبا :
  نیسان لیف و فولکس واگن e-Golf
قیمت : 
مدل ۳۰ هزار دلاری که با مشوق های دولتی به ۲۲ هزار دلار کاهش میابد با برد حرکتی ۴۰۰ کیلو متری
مدل ۳۶ هزار دلاری که با مشوق های دولتی به ۲۸ هزار دلار کاهش میابد با برد حرکتی ۵۰۰ کیلو متری
فروش ژئومتری A در بازار چین شروع و جیلی موفق شده ۲۷ هزار سفارش برای این خودرو ثبت کند
پس از شکل‌گیری دوباره اجاره خودرو با راننده محصولات کامپکت کمپانی با معرفی نسل جدید A کلاس،مرسدس بنز هم‌اکنون به دنبال ایجاد تغییرات در خانواده C کلاس است.
نسل بعدی این خودرو که به مصاف ب ام و سری 3 و آئودی A4 می‌رودهم‌اکنون در حال توسعه بوده و البته خانواده آن به اندازه برادران کوچک‌ترش یعنی GLA، GLB، A کلاس هاچبک و سدان و CLB و… پرتعداد نخواهد بود.هرچند برخی اخبار درباره احتمال تولید C کلاس آل‌ترین منتشر شدهاما در خبر اتوبیلد آلمان اشاره‌ای
سوت قطار می پیچه توی سرم ، همهمه شد باز خبری دویده
واگن ها میشه خالی و دل من ، آره آره به مقصدش رسیده
ورودی صحن تو هستم آقا ، بی نفس اضافه وارد میشم
دستم و روی سینه می گذارم و ، فقط به زیر لب سلامی میدم
تموم حرفام میشه توی سلام ، خلاصه ی خلاصه ی خلاصه
دست خالی اومده ام آقا جون ، همراه من چن تا تیکه لباسه
قدم قدم به سمت یک پنجره ، سقاخونه دوباره غوغا شده
توی صف شلوغ اون می ایستم ، حادثه ها برام چه زیبا شده
میون آینه کاری های حرم ، شکسته ام حال خوشی ند
آخرین بار این‌قدر باران شدید بود که نمی‌شد جایی را دید. تمام بعدازظهر را منتظرت بودم که شاید بتوانم چند کلمه با تو حرف بزنم. آخر شب بالاخره آمدی و همان چند جمله و همان نگاه‌های کوتاه چند هفته‌ام را به هم ریخت.تمام آرزوها، تمام دل‌خوشی‌ها و تمام حس‌ها را با تو دفن کرده‌ام. حس می‌کنم مرده‌ام. آمده‌ام اینجا تا شاید کلمه‌ها مثل ضربه‌های پیاپی تیشه زمین را بشکافند. دنبال تو نمی‌گردم. دنبال خودم می‌گردم؛ دنبال کسی که مرد، دنبال کسی که گم ش
دانلود بازی TRAIN SIM برای اندروید
دانلود جدیدترین نسخه بازی TRAIN SIM برای اندروید+ لینک دانلود رایگان و مستقیم
بازی شبیه سازی قطار اندروید (TRAIN SIM) یکی از بهترین بازی های واقع بینانه برای علاقه مندان به قطار، در تمامی سنین می باشد که توسط کمپانی Bytes 3583 منتشر شده است.
از دیگر بازی های محبوب این کمپانی می توان به Dinosaur Sim و Kids Car Racers و…  اشاره کرد.
اپلیکیشن TRAIN SIM با کسب امتیاز عالی ۴٫۳ ار ۵٫۰ در گوگل پلی توانسته است نظر بیش از ۱۰ میلیون بازیکن را در سراسر
پاورپوینت سازه های نگهبان در 78 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع و کاربردی‬‎ در این پروژه پاورپوینت سازه های نگهبان در 78 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع و کاربردی طبق موارد و توضیحات زیر بیان شده است 1 مقدمه 2 فهرست مطالب 3 (انواع سازه نگهبان ها) 4 مهــــــار سازی 5 روش نیـــــلیگ و دوخـــت به پشت 6 روش خـــرپایی 7 روش دیــوارهدیافراگمی 8 روش مهــــار متــــ

دسته بندی
عمران

فر
به یه چیزی تو زندگیم رسیدم و اونم اینه که اگه دنبال این باشی که اصلا خطایی نکنی اتفاقا خیلی بیشتر هم خطا میکنی
این به این معنی نیست که دنبال اصلاح خطای خودمون نباشیم،به کلمه اصلا توی متن دقت کنید دارم میگم اگه دنبال این باشیم که اصلا خطا نکنیم اتفاقا خیلی بیشتر خطا میکنیم این با دنبال اصلاح خطای خود بودن فرق داره.
پاورپوینت سازه های نگهبان در 78 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع و کاربردی‬‎ در این پروژه پاورپوینت سازه های نگهبان در 78 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویر به طور کامل و جامع و کاربردی طبق موارد و توضیحات زیر بیان شده است 1 مقدمه 2 فهرست مطالب 3 (انواع سازه نگهبان ها) 4 مهــــــار سازی 5 روش نیـــــلیگ و دوخـــت به پشت 6 روش خـــرپایی 7 روش دیــوارهدیافراگمی 8 روش مهــــار متــــ

دسته بندی
عمران

فر
دانلود آهنگ سامان جلیلی دنبال من نگرد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دنبال من نگرد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سامان جلیلی باشید.
دانلود آهنگ سامان جلیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Saman Jalili called Donbale Man Nagard With online playback , text and the best quality in mediac
از چی بگم برات منم یه کوه درد واسم چیزی نموند شدم یه دوره گرد ....دنبال من نگرد دنبال من نگرد ....یه روزی میرسه خدا خدا کنی برای دیدنم فقط دع
امکانی در پنل بیان وجود داره بنام فهرست دنبال کنندگان، بنده یکی از مخالفان سرسخت این امکان بوده و هستم. تنها هم مختص به این سرویس نیست، در هر جایی که این امکان باشه حس خوبی نسبت بهش ندارم.
اوّلین دلیل سرکش شدن و یا تضعیف روحیه نویسنده هست. شاید خیلی ها متوجّه این نکته نشن امّا تعداد دنبال کننده های اونها چه کم و چه زیاد، روی رفتار اونها تاثیرات منفی گذاشته که شاید خودشون هم باخبر نباشن.
دوّمین دلیل به وجود اومدن فضای تبادلی برای دنبال کردن و د
به دلیل بازدید کم وبلاگ پاک خواهد شد وب جدید : (کلیک)
یه وبلاگ جدید زدم با آدرس قبلی هر کی خواست خوشش اومد میتونه دنبال کنه
فقط خواهشا اگه نمیخونید الکی دنبال نزنید ، وقتی یه وبو دنبال میکنید یعنی میخونینش و لطفا براش کامنت بزارید و لایک کنید
دوستای واقعی منتظرتون هستم
اونایی هم که خیلی وقته میشناسمشون لغو دنبال میزنم با وب جدید دنبال میکنم از اونجا هم پیدام میکنینش 
دوستانی که دنبال میزنین ولی مطالبو نمیخونین ، ممکنه به دو دلیل باشه : یا وق
محمد علیخانی مهتر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای ده تهران داخل تشریح جزئیات شیوه نامه کاربرد از ناوگان محموله و نقل عمومی (مترو) که بوسیله پذیرش کمیسیون عمران و محموله و نقل شورای دهات تهران رسید و از لفظ زوجیت شورای شهر تهران علت تصویب بازپسین به ستاد مقابله با کرونای قصبه تهران ارسال شده است، گفت: یکی از جا هایی که به شدت امکان آلودگی و شیوع ویروس کرونا وجود دارد محیط مترو است و بوسیله همین منظور قانون روزنامه استعمال از مترو به شرح مافوق
تکست ترانه و متن آهنگ سامان جلیلی به نام دنبال من نگرد
در این بخش ترانه دنبال من نگرد با صدای سامان جلیلی را آماده کرده ایم. تمام کارهای این آهنگ از جمله ترانه سرایی آن به عهده سامان جلیل بوده است.
ترانه, موزیک و تنظیم: سامان جلیلی
 Saman Jalili – Donbale Man Nagard
متن آهنگ دنبال من نگرد سامان جلیلی
از چی بگم برات منم یه کوه درد واسم چیزی نموند شدم یه دوره گرددنبال من نگرد دنبال من نگرد ...یه روزی میرسه خدا خدا کنی برای دیدنم فقط دعا کنیدنبال من نگرد دنبال
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
دنبال کوچیک ترین چیزم برای گلاویز شدن بهش!
دنبال کوچیک ترین بهونه برای فرار و تنها بودن!
من هیچ وقت یاد نگرفتم حال خودم رو،خودم خوب کنم.
منتظرم انگار یه جایی سوت بزنن و بگن که شروع شده ولی نمیدونم چی!
چی قراره شروع بشه؟کجا قراره بریم؟چی رو دارم هدر میدم؟
بهترین روز های ۲۲ سالگی رو!
محدودیم!مجبوریم!
کاش میشد تنهایی رفت به سفر!
خیلی جالبه 
   ملت برای رسیدن به مترو و جلوگیری از پنج دقیقه اتلاف در وقتشان همانند دونده‌ی دو صد متر به سمت در واگن حمله‌ور می‌شوند، اما همین ها بعد از رسیدن به خانه‌هایشان ساعت ها از وقت خودشان را به تماشای مطالب چند رسانه‌ای صفحات مجازی می‌پردازند بدون آنکه هیچ سودی برای آنها در پی داشته باشد.
 «ملت پارادوکس» فرهاد کرمی 
دانلود آهنگ قطار با صدای سعید سکاکی از رسانه ی اختصاصی سعید سکاکی
امیدوارم از شنیدن این آهنگ لذت ببرید و دوستانتون رو هم در این لذت سهیم کنید.
آهنگی که یادآور روح سرد زمستون و سوزِ انتظاره و با عبور قطارها میاد تا کوله باری از خاطره ها بسازه...
شما هم با این آهنگ خاطره هاتونو بسازید.

متن آهنگ قطار
من توی ایستگاه قطار
منتظر مسافرم
مسافرم نیومده
تو این هوا، کجا برم
حکایت ریل قطار
مثل مسیر تو و من
می مونه که تا آخرش
به هم نمی رسیم اصن
کنار ریلای قط
هم‌زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا در چین و اعلام وضعیت اضطراری از سوی سازمان بهداشت جهانی، بسیاری از شرکت های مختلف فعال در حوزه های تکنولوژی و همچنین در پی عواقب انتشار ویروس کرونا بر بازار خودرو ،این شرکت ها دفاتر و کارخانه‌های خود در چین را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردند.

کرونا که بیشتر به دلیل سرعت بالای انتقال و انتشار، گریبانگیر جهانیان شده و مدت هاست در صدر اخبار دنیا قرار دارد، نه تنها بازار خودرو بلکه زنجیره تامین
طراحی بیرونی و بدنه ریگان کوپا:T600 با سایر کراس اوورهای زوتی با الهام از فولکس واگن تواگ و تیگوان قابل مقایسه است. از آنجایی که زوتی T600 در سال 5 معرفی شد ، روی محصولات فولکس واگن  در همان دوره مدل سازی شد و بنابراین متفاوت از X7 است که برای 6 سال تولید شده است. با نگاهی به کراس اوورهای چینی که در 5 سال گذشته معرفی شده اند ، آنها بسیار زیبا تر از همیشه هستند و بیشتر از یک خودروی ارزان چینی به نظر می رسند. مسلماً ، این مورد در مورد زوتی T600 صدق نمی کند ،
آئودی (به آلمانی: Audi) شرکت خودروسازی آلمانی و تولیدکنندهٔ خودروهای لوکس است، که دفتر مرکزی آن در شهر اینگولشتات، ایالت بایرن، آلمان قرار دارد و مدل‌هایش را در ۹ کارخانه، که در ۸ کشور اروپایی مستقر می‌باشند، تولید می‌نماید.
شرکت آئودی در تاریخ ۱۶ ژوئیه ۱۹۰۹ توسط آگوست هورش و در شهر تسویکاو، آلمان تأسیس شد. این شرکت از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه‌های گروه فولکس‌واگن به‌شمار می‌آید.
آئودی همراه با مرسدس بنز و ب ام و سه خودروساز مشهور و لوکس
پس از رونمایی مدل مفهومی و برقی i4، بی‌ام‌و لوگوی خود را با تغییراتی نسبت به قبل، معرفی کرد. نشان تجاری جدید، حالتی تخت و دوبعدی و فاقد نوار سیاه‌رنگ خواهد داشت.
بنر ::‌ مهمان شوطی سال‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌های تجاری بزرگ دنیا، مثل اپل و گوگل نیز لوگوی خود را از حالت سه‌بعدی به نمای تخت و دو‌بعدی تغییر داده‌اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس‌واگن نیز رخ داد.
نشان تجاری بی ام و تغییر کرد
نشان تجاری بی‌ام‌و با حذف دایره‌ی سیاه‌رنگ،
فصل 2
یکمرتبه کله ام به کار افتاد و فهمیدم چرا جاش آن شکلی لابه لای سنگ قبر ها می دود و جاخالی می دهد.دنبالش کرده بودند. کسی...یا چیزی...دنبالش بود. با ترس و احتیاط چند قدم دیگر به طرف جاش برداشتم و وقتی دیدم که دولا شد،جهتش را عوض کرد و در حال دویدن دست هایش را از هم باز کرد،تازه فهمیدم که پاک عوضی گرفته ام. کسی دنبال جاش نمیدوید،جاش دنبال کسی می دوید. دنبال پتی. خیلی خب،قبول دارم.گاهی وقتا قوه ی تخیل من زیادی کار می کند.خب،وقتی آدم میبیند یک نفر ای
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 
اگه یه روز همه ی دنبال‌کننده های این وبلاگ رو حذف کردم و اونایی که دنبال می‌کنم رو هم دیگه دنبال نکردم (و احیانا آدرس رو هم عوض کردم)، به بزرگی خودتون و وبلاگاتون ببخشید. مشکل از شما نبوده. من به اینجا پناه آوردم(!) و اگه حس کنم حریمم داره حفظ نمی‌شه یا آزادی عمل حداقلی رو ندارم، هر طوری شده برش می‌گردونم. اگه بازم براتون سوال شد که چرا این کارو می‌کنم بیاین براتون توضیح بدم. حوصله جمله بندیش رو ندارم الان بنویسم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد زرند شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز برای بازدید از معادن و مراکز صنعتی و حضور در نشست رفع موانع تولید شهرستان زرند وارد این شهرستان شد.
مهدی باصره رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرن با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر خود به شهرستان زرند از مجتمع سنگ آهن جلال آباد پیت معدن بازدید می کند، اظهار کرد: در ادامه  پروژه آبگیری(بازیافت آب باطله) شرکت صنعتی فکور صنعت با اعتباری بال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها