نتایج جستجو برای عبارت :

شبیه همین تشبیه های مکرّر

دلیل سرماخوردگی مکرر کودکان چیست؟
دلیل
سرماخوردگی مکرر کودکان چه می تواند باشد؟ آیا مشکلی داخلی موجب این تکرر
در ابتلابه سرماخوردگی است یا اینکه که رفتار و عادتی غلط دلیل سرماخوردگی
زیاد کودکان است؟
مواردی که باید در مورد سرماخوردگی مکرر کودکان بدانید

ادامه مطلب
Sometimes you must hurt in order to know, fall in order to grow, lose in order to gain, because most of life's greatest lessons Are Learned through pain.
گاهی باید مُکرر صدمه ببینی، تا یاد بگیریمکرر بیفتی تا بزرگ بشیمکرر از دست بدی تا بدست بیاریبخاطر اینکه اغلب درس‌های بزرگ زندگی از میان تجربه‌های دردناک بدست میان. 
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
علائم بیماری سی اف چیست؟
1- بوسه شور و عرق فراوان و شوره زدن لباسها
2- سرفه مزمن که به درمانهای معمول بهبودی نیابد .این سرفه در اوائل بیماری خشک ولی در نهایت خلطی میشود
3- عفونتهای مکرر ریوی
4- خس خس و تنگی نفس
5- عدم وزن گیری علی رغم اشتهای خوب بیمار
6- دفع مکرر مدفوع چرب و گریس مانند با حجم زیاد
7- نازائی در مردان
یکی از رنج هایی که مکرر در مکرر تجربه میکنم اینه که پر از شوق گفتنم و کسی اشتیاقی برای شنیدم نشون نمیده حتی چند بار شده زنگ زدم به دوستی که اندک امیدی بهش داشتم بعد دست آخر که کلی حرف زده و نزاشته من حرفامو بزنم گفته چقد حرف میزنی و قطع کرده!!
این در حالیه که از بچگی معروف بودم به کم حرفی...
خلاصه که هیچ موجودی در اطرافم زیست نمیکنه که مشتاقم باشه...انقدم بی خیال نمیتونم باشم که بگم من همینم که هستم،لابد ی شاخ و دمی دارم دیگه!ندارم؟!...
با اینکه همسر
بسم الله الرحمن الرحیمخیلی وقت است که به نفس های شما و معجزه ی دعاهای خیرتان ایمان آورده ام. ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله ...الحمدلله رب العالمین الان در این دو ماه کمی بهترم به فضل خدا و دعاهای مکرر شما. به لطف خدا چکاپ جدید هم گفت که توده ها اندازه شان ثابت مانده و این یعنی الحمدلله اگر همین طوری بمانند مشکل خاصی نیست. مکافات های دانشگاه هم باز تا حدودی گذشت. :) در حال نوشتن صفحات پایانی مقاله ام هستم. امید به خدا که حتما تا قبل از مهلت مقر
2- سرفه مزمن که به درمانهای معمول بهبودی نیابد .این سرفه در اوائل بیماری خشک ولی در نهایت خلطی میشود
3- عفونتهای مکرر ریوی
4- خس خس و تنگی نفس
7- نازائی در مردان
3- عفونتهای مکرر ریوی
4- خس خس و تنگی نفس
7- ناباروری در مردان
حیوانات بهترین دوستان ما هستند . ان ها همراهان فوق العاده ای برای ما هستند . به ما حس خوب و مثبتی می دهند و به صاحبانشان بسیار وفادار هستند .  بر خی حیوانات به طرز باور نکردنی شجاع هستند و زندگی خودشان را برای انسانها به خطر می اندازند 

در زیر به داستانی واقعی  می پردازیم . 
جوانی بیست ساله بعلت نزاع خیابانی  با افرادی شرور مواجه می شود . شب بعلت وضعیت نامناسب و سر و صورت خونی به پشت بام  خانه اش می رود و شب را در انجا می خوابد . تا پدر و مادرش

وسواس همسر در مسائل جنسی

درمان وسواس جنسی

وسواس عموما به دو دسته وسواس فکری و عملی تقسیم می‌شود. همان‌طور که می‌دانید لازم است حتما برای درمان وسواس از هر نوعی که باشد اقدام کنید. دارو درمانی به‌علاوه رفتاردرمانی توام می‌تواند مشکل وسواس را حل کند.
شاید گمان کنید وسواس ربطی به مسایل زناشویی ندارد اما اختلال وسواس می‌تواند شامل عقاید، تصاویر ذهنی- تکانه‌ها و افکار مزاحم و مکرر (وسواس فکری) یا الگوهای مکرر رفتار یا فعالیت‌های مزاح
می‌گوید:-بزرگترین رؤیات چیه؟ نگاهم را از پروانه‌ای که بال میز‌ند نمیگیرم. در همان حال، لبم را با زبان تر می‌کنم و پاسخ می‌دهم:-اینکه یه پروانه باشم.بلافاصله می‌پرسد:-چرا؟ پروانه، از بال زدن خسته شد و بر روی یک گل نشست.اینبار نگاهم را به او می‌دوزم.-چون شنیدم پروانه‌ها عمرشون یه روزه.صورتش به نشانه‌ی نفهمیدن در هم می‌شود. و من ادامه می‌دهم: -تکرارِ مکرّر یک چیزی همیشه خسته کننده و ملال‌آور بوده. حتی اگه اون چیز، خوشایند و خوب باشه. مثل ز
آموزش همگانی ویروس کرونا:
http://corona.irimc.org
‌ موارد زیر بطور جدی و حتمی ممنوع شود:▪️مهمانی‌های غیرضروری▪️استعمال قلیان در سفره خانه▪️استفاده از  توالت عمومی▪️مصرف غذاهای بیرون و رستوران ها▪️دست دادن و روبوسی▪️استفاده از لوازم بازی و ورزشیِ پارک ها و باشگاه ها و دستگاه های شهربازی▪️استفاده از مِترو  و اتوبوس ▪️استفاده مکرر از دستگاه های عابربانک▪️استفاده از تاکسی و سواریهای غیرشخصی▪️خرید حیوانات زنده ▪️استفاده از  گوشی های
تجربه ثابت کرده که یکی از علل شایع اسهال وخیم در کودکان غذاهائی هستند که به طور نامناسب تهیه و یا منجمد شده اند، به خصوص در مکان هائی مانند پیک نیک و اردو و سفر و هنگام قطع برق که امکانات یخچال و اجاق گاز در دسترس نیست. عمده‌ترین دلیل اسهال عفونت روده‌ها است که ممکن است در پی این شرایط به وجود بیاید: ویروس، باکتری، انگل یا وضعیتی که به عنوان اسهال و استفراغ شناخته می‌شود. این آلودگی‌ها معمولاً از طریق غذا یا آبی حاصل می‌شوند که آلوده به مدف
خانوم زد رو شونه م گفت اگر داد زدم باعث ناراحتیت شدم ببخشید. گفتم نه من از دست شما اصلا ناراحت نشدم. چیز مهمی نبود.خوب چرا نمیپذیرم آسیب پذیریم رو و چرا واضح نمیگم بله ناراحت شدم و بده که شما روی رفتارت تسلط نداری و مکرر رفتار غیر محترمانه داری. چرا دروغ گفتم؟!
هر آنچه که باید در مورد حملات پانیک در شب بدانیدحمله­‌ی پانیک، هجوم ناگهانی و شدید اضطراب و یا ترس است. این احساسات تا زمان آغازِ روند به تدریج محو شدن، در حدود ۱۰ دقیقه به طول می­انجامد. حملات پانیک می‌توانند در هر زمانی از روز یا شب رخ دهند.افراد ممکن است بدون هیچگونه هشداری، یک حمله­‌ی پانیک را تجربه کنند. برخی دیگر ممکن است حملات مکرر و غیرمنتظره‌­ای داشته باشند. کسانی که دچار حملات مکرر پانیک شده‌اند، ممکن است شروع به شناسایی عوامل م
مرد.55ساله.heavy smoker. الکلی. استفراغ مکرر. کم خونی.مدفوع تیره .ضعف. شروع دیابت .رایز انزیم های کبدی....من میگم سرطانه ولی کی بخواد بره اندوسکوپی خدا میدونه
من به این میگم افسردگی...پول داشته باشی وقت داشته باشی ولی دلیلی برای سلامتی یا ادامه زندگی نداشته باشی
درمان تیک در کودکان 
حتما کودکانی را دیده اید که در مواقعی شروع به بر هم زدن چشم ها و یا بالا انداختن شانه های خود می کنند و حتی توصیه های مکرر و مستقیم شما هم بر روی آنها اثری 
ندارد. این حرکات معمولا در پی تشنجات خانوادگی نیز تشدید می شود.

ادامه مطلب
پرهام تا من رو دید بغلم کرد گفت دخترم چی شده! چرا پشت پلکت دستمال کاغذی چسبیده؟ تو که میگفتی فقط وقتی به دنیا اومدی گریه کردی و بس.
دیدنش حلواست؛ حرفهاش قند مکرر. پسرک انگار نه انگار ده سال از من کوچیکتره. مردی شده برای خودش و برای همه ی ما. میشه مثل یک درخت در سایه ش نشست و آرامش گرفت. میشه بهش تکیه کرد.
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
موخوره یکی‌از زخم ‌هایی میباشد که در اثر کارداران مختلفی مانند بی‌توجهی و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی، تارهای موی را مشغول و منجر دو شاخه شدن و شکستگی موها می ‌شود.
بهترین شامپو برای ریزش مو
یک پزشک معالج کارشناس پوست و موی اذعان کرد: به صورت کلی هر عاملی که باعث زخم رساندن به تار گیسو و کوتیکول موی شود، سبب موخوره می ‌شود که عبارت از دو شاخه شدن انتهای ساقه میباشد.

این کارشناس پوست و گیسو در‌پی ادامه داد: همینطور عواملی مانند به کا
تا سن ۵۰ سالگی، حدود نیمی از افراد بالغ برای دوره‌ای از زندگی خود با عوارض بواسیر نظیر خارش، احساس ناراحتی و خونریزی مکرر سر و کار دارند. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی، راه حل‌های درمانی گسترده‌ای برای بواسیر وجود دارد
ادامه مطلب
 بررسیهای متعددی در مورد اثر ابتلا به سرماخوردگی بر بیماریهای سی اف انجام شده است. بر اساس این تحقیق و سائر تحقیقات مشابه به این نتیجه رسیده اند که ابتلا بیماران سی اف به ویروس سرماخوردگی چند اثر نامطلوب بر روی بیماران سی اف دارد:1: عملکرد ریوی این بیماران را کاهش میدهد2:ریسک ابتلا به عفونتهای میکروبی از جمله سودوموناس و استاف را افزایش میدهد3: مدت زمان بستری بیمار در بیملرستان افزایش می یابد4 مدت زمان مصرف انتی بیوتیک تزریقی در بیماران بست
سلام، با توجه به درخواست مکرر دانش‌آموزان پایه نهم مبنی بر قرار دادن تمرین‌های بیشتر برای حل کردن، سوالات کوییزهای گرفته شده در کلاس‌های آقای کریمی‌نیا و من در ادامه قرار گرفته شده است. لطفاً خودتون حلشون کنید.
ادامه مطلب
 بررسیهای متعددی در مورد اثر ابتلا به سرماخوردگی بر بیماریهای سی اف انجام شده است. بر اساس این تحقیق و سائر تحقیقات مشابه به این نتیجه رسیده اند که ابتلا بیماران سی اف به ویروس سرماخوردگی چند اثر نامطلوب بر روی بیماران سی اف دارد:1: عملکرد ریوی این بیماران را کاهش میدهد2:ریسک ابتلا به عفونتهای میکروبی از جمله سودوموناس و استاف را افزایش میدهد3: مدت زمان بستری بیمار در بیملرستان افزایش می یابد4 مدت زمان مصرف انتی بیوتیک تزریقی در بیماران بست
یک پنجره برای دیدنیک پنجره برای شنیدنیک پنجره که مثل حلقهٔ چاهیدر انتهای خود به قلب زمین می‌رسدو باز می‌شود بسوی و سعت این مهربانی مکرر آبی رنگ،یک پنجره که دست‌های کوچک تنهایی رااز بخشش شبانهٔ عطر ستاره‌های کریمسرشار می‌کند،و می‌شود از آنجاخورشید را به غربت گل‌های شمعدانی مهمان کرد؛یک پنجره برای من کافیست...(فروغ_فرخزاد)
روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسی

روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسیاکثر مردها در زمان ازدواج تصور رابطه جنسی مکرر و راضی کننده با همسر خود دارند و آن را یکی از نعمتهای خدادادی ازدواج تصور می کنند. در آن لحظه بیشتر خانمها هم با شوهرانشان هم عقیده هستند. اما با گذشت زمان این مردها متوجه می شوند که دیدگاه خانمهایشان با آنها یکی نیست. آنها می فهمند که رابطه جنسی مکرر نیاز به صحبت و مذاکره دارد که آنها هیچ مهارتی در آن ندارند. در
اینکه ابا نداره تلفن رو که برمیداره با عشق به فرزندش بگه جانم باباجان و نمیترسه بقیه متوجه بشن بچه ای داره و طلاق گرفته...
مردی که در شرایط قراردادش چیزی شبیه این را با کارفرما توافق کرده: مکرر نیاز به مرخصی ساعتی پیدا خواهم کرد؛ با هر تماس فرزندم.
اینکه ابدا مذهبی نیست اما چارچوب های رفتاری ظریفی رو با خانومها _ چه مجرد و چه متاهل _ رعایت میکنه.
اینها برای من ارجمند و قابل احترام میکنه ایشون رو ...
زمانی که خودرو در یک نقطه متمرکز دچار تصادف شدید شود (مثل برخورد با دکلهای مخابرات).
تغییر شکلهایی که تدریجی هستند ( مثل برخورد از پشت به کامیون در حال حرکت).
در تصادفاتی که ضربه و تغییر شکل خودرو در نواحی متعدد و پس از برخوردهای مکرر صورت می گیرد.
 اگر خودرو چند بار پی در پی تصادف کند و کیسه هوا فعال شود، در تصادفات بعدی کیسه هوا عمل نمی کند. کیسه های هوایی پس از هر بار عمل کردن، خالی شده و منقبض می شوند
با سلام
اول: شرمنده و پوزش مارا پذیرا باشید برای اینکه دیر پیام های شما عزیزان پاسخ داده میشه
دوم: پیرو درخواست مکرر شما سروران و دوستان عزیز ای دی تلگرام جهت مشاوره و ارائه سوالات شما در نظر گرفته شده است.
به تمامی سوالات شا عزیزان پاسخ داده می شود. فقط کمی صبور باشید
سپاس
ID Tel : @ahk261
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
چو احسان آمد از مسجد سلیمان ... مهیا کردمش من چای و قلیان
نشستیم و بگفتیم از گذشته ... همان هایی که گشته عهد و پیمان
امیر پارسا که گویی رونوشتی ست ... ز خلق و خوی آن دوران احسان
دلا هم گشته از خواهر تنی تر ... به سولمازی که میچسبد چو سیمان
ز حامد هم مکرر یاد کردیم ................ همان طوری که کردیم یاد هامان
بگفتیم از پیام و گه ز پویا .................. دمی هم از حدیث و گه ز ایمان
دمادم گفتمش جانم عوض کن ................ بلیتی را که گشته گاه پایان
مرا امید باشد تا
 وزرای پیر و فرتوت ، رواج اشرافیگری ، تورم لجام گسیخته ، برجام بی فرجام ،اوج گرفتن  فساد  و فحشا ، آمار عجیب طلاق ،رها شدن اقتصاد  و........... آزار دهنده هست ولی "خُلف وعده " و "قلب واقعت" و "خلاف گویی های مکرر" از رئیس دولتش ، دولت مورد نظر را به بی خاصیت ترین دولت تاریخ 40 ساله ی انقلاب تبدیل کرده است!

همیشه ما آدم ها تصور میکنیم که توی زندگیمون در یک نمایشنامه ای معین، نقش خودمون رو بازی می کنیم. ولی بزرگترین فراموشیه ما اینه که یادمون میره صحنه تغییر میکنه. و بی دلیل خودمون رو وسط یک نقش جدید و یک اجرای جدید پیدا می کنیم.و همین مابین مُکرر زخمی میشیم تا یاد بگیریم و مکرر میفتیم تا بزرگ بشیم...چیزی که وسط همه این نقش ها نباید یادمون بره، اینه که، نباید تغییر کنی. خودت باشی. تا آدما، خودِ واقعی‌ِ تو رو دوست داشته باشن... ✨

⭐️ در اقتصاد ما فروش یکی از مشکل ترین کارهاست. به عنوان یک فروشنده،شما با عدم پذیرش شکست های بالقوه،نومیدی های مکرر و موانع و مشکلاتی روبه رو می شوید که اغلب مردم تجربه نمی کنند. فروش هرگز آسان نبوده است و نخواهد بود و همیشه بین سخت،خیلی سخت و فوق العاده سخت در نوسان است.❌بنابراین برای موفقیت در فروش باید خیلی استوار باشید❌
روش باز کردن صحبت برای خواستن نیاز جنسی
شفاآنلاین_سلامت جنسی>جنسی>اکثر مردها در زمان ازدواج تصور رابطه جنسی مکرر و راضی کننده با همسر خود دارند و آن را یکی از نعمتهای خدادادی ازدواج تصور می کنند. در آن لحظه بیشتر خانمها هم با شوهرانشان هم عقیده هستند. اما با گذشت زمان این مردها متوجه می شوند که دیدگاه خانمهایشان با آنها یکی نیست.

آنها می فهمند که رابطه جنسی مکرر نیاز به صحبت و مذاکره دارد که آنها هیچ مهارتی در آن ندارند. در این م
باری طلوع پاک تو در آن شب سیاه
شاید بشارت از دم صبح سپید بود
وقتی طلیعه ی تو درخشید،
از پشت کوهسار توهّم، 
دیدم که این طلوع 
زیباترین سپیده ی صبح امید بود.
ای سرکشیده از دل این قیرگونه شب؛
بر آسمان برآی و رها کن
زرتار گیسوان زرافشان را
همچون شهابها 
بر بیکران سپهر.
با شب نشستگان سخن از آفتاب نیست 
آنان که از تو دورند 
چونان به شب نشسته شبکورند.
تو،
خورشید خاوری،
جان جهان ز نور تو سرشار می شود. 
همراه با طلوع تو ای آفتاب پاک،
در خوابْ رفته طالع م

کلیک کنید>>>سیگنال خرید کوتاه مدت با بازدهی 100 درصدی

وتجارت
 در فضای مجازی مبنی بر درج نام آقای زنوزی مطلق به عنوان بدهکار عمده بانک به استحضار می رساند طی سالهای گذشته بدهی ایشان به شرکت‌های زیرمجموعه گروه بانک گردشگری منتقل و تبدیل تعهد شده و گروه متعلق به آقای محمدرضا زنوزی مطلق در حال حاضر فاقد بدهی به بانک تجارت می‌باشند.

وبملت شرکت بانک ملت /موضوع:تداوم تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجر
شوپنهاور میگه: «بهتر است هرگاه شادی دق الباب می کند، به جای اینکه مکرر شک کنیم، که آیا ورودش جایز است یا نه، همه ی درها را به سویش بگشاییم. زیرا شادی هیچ گاه بی موقع نمی آید. شکِ ما در این مورد به این دلیل است که می خواهیم بدانیم آیا از هر نظر موجبی برای خشنودی داریم یا نه، مبادا شادی، افکارِ جدی و نگرانی های مهم ما را مختل کند. اما معلوم نیست که با این افکار و نگرانی ها، چه چیز را می توان بهتر کرد؛ درحالی که شادی، سودی بلافاصله دارد.»

توی این مت
موزیک همیشه می تواند موجب انتقال یک حس خوب میان انسان ها شود و اگر به طور مکرر آن را استفاده کنید قطعا نتایج شگفت انگیزی در روحیه و شرایط انجام فعالیت های روزانه تان احساس می کنید. اگر دغدغه و استرس بسیار دارید و از این وضعیت ناراضی هستید می توانید از جدید ترین آهنگ ها در دنیای اینترنت استفاده کنید.
ادامه مطلب
ساقی بیار باده وجان را جلا بدهشاهد ،خبر ز عالم بالا به ما بدهرفتم زدست یک دو قدح باده پیش آریا جرعه‌ ساغری ز نبیذ بلا بدهبا مدعی سخن زرنجش دوران نمی کنموز دوست رقعه ای به من بی نوا بدهما را دگر نمانده  تباهی ننگ ونامجامی  عیان مکرر و دور ازخفا بدهدر دور عمر گر  به فنا رفت کیش مادر مسلک حبیب  تو حال دعا بدهعمرم همه به بوالهوسی طی شد ای زعیمدستم بگیر و اذن شهادت مرا بدهآتش به اختیار نبودیم و نیستیمفرصت به اختیار به میل و وفا بدهدور زمان اگر نوش

جریان لیبرال، تحجر و سکولار گرچه در تاکتیک با هم متفاوتند اما در هدف با هم کاملا مشترکند.
تامل در کلمه به کلمه منشور روحانیت
«توصیه می‌کنم که این پیام را مثل یک درس، مثل یک کتاب که انسان بایستی مکرر بخواند، بخوانید. خود من واقعاً مکرر خواندم. هرچه انسان می‌خواند، احساس می‌کند که روی کلمه کلمه آن باید تأمل کند و التذاذ معنوی ببرد.»
این جمله، یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری است که درباره ویژگی‌های منشور روحانیت ابراز کرده‌اند. معظم‌له د
 این انجمن قصد دارد با حمایت های همه جانبه از بیماران مبتلا به فیبروز کیستیک، اعم از مراقبت های پیشگیری، تشخیص زود هنگام، درمان و پیگیری آن و همچنین مراقبت های روانی- اجتماعی گامی در راه ارتقای کیفیت زندگی و طول عمر این بیماران بردارد. بخشی از چشم انداز انجمن را به شما معرفی می کنیم:
مراقبت های پیشگیری با مشاوره ژنتیک و آزمایشات پیشرفته ژنتیک در بیمار، والدین و فرزندان بعدی خانواده. تشخیص زود هنگام با امکان ارجاع به موقع کودکان مشکوک به بیم
رهبر معظم انقلاب در جلسه درس خارج از فقه:
دریافتاینکه ما مرتّب میگوییم نشاط و در صحبتها و گفته‌ها مکرّر بنده تکرار میکنم نشاط، بعضی‌ها خیال میکنند که نشاط یعنی رقّاصی، که فلان برنامه‌ی موسیقی را یا فلان برنامه را فلان جا بگذاریم، در تئاتر بگذاریم، در تلویزیون بگذاریم تا مردم نشاط پیدا کنند! معنای نشاط این نیست. 
ادامه مطلب

اثر بوتاکس موقتی است یا دائمی؟
با تزریقات مکرر اثر بوتاکس تقریبا دائمی می شود زیرا به تدریج زمانی که به عضله ای سم یوتولینیوم تزریق می شود، عضله مربوط آتروفیک و ضعیف می شود. هدف از تزریق هم همین است. عضلات قوی در ناحیه پیشانی زمینه ساز چین است و ضعیف شدن عضلات از این مساله پیشگیری می کند.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
باری طلوع پاک تو در آن شب سیاه
شاید بشارت از دم صبح سپید بود
وقتی طلیعه ی تو درخشید،
از پشت کوهسار توهّم، 
دیدم که این طلوع 
زیباترین سپیده ی صبح امید بود.
ای سرکشیده از دل این قیرگونه شب؛
بر آسمان برآی و رها کن
زرتار گیسوان زرافشان را
همچون شهابها 
بر بیکران سپهر.
با شب نشستگان سخن از آفتاب نیست 
آنان که از تو دورند 
چونان به شب نشسته شبکورند.
تو،
خورشید خاوری،
جان جهان ز نور تو سرشار می شود. 
همراه با طلوع تو ای آفتاب پاک،
در خوابْ رفته طالع م
مشاورخانواده در چه زمینه هایی مشاوره میدهد؟

خیانت همسر
دروغگویی همسر
بی مسئولیتی همسر
اختلالات خانوادگی،
اختلافات مکرر با همسر،
دخالت خانواده همسر ،
سوء ظن همسر،
عدم تمایل زوجین به یکدیگر،
روابط خشک و سرد،
اعتیاد همسر،
شوهر خشن،
زن دوم همسر،
سوء استفاده شوهر از همسر،
سقط جنین همسر،
اختلاف در تربیت فرزندان،
مشکلات مربوط به ازدواج مجدد،
ضرب و شتم از سوی خانواده همسر،
مشکلات همسر،
مشکلات خانوادگی،
مشکلات شغلی و اقتصادی خانواده
مشکلات مذ
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نیز جدید و جذاب است)
ادامه مطلب
در اثر باران های مکرر و شدید از تجمع زیاد شاخهای ابروها در نهایت شاه راه شاهرود بوجود می آید 
شاهرود اسفاد از ابروهای باریک و شاخهای تشکیل شده که  در دل کوه شاسکوه وجود دارد شاخهایی که از ابتدای  قله به دامنه ها و در نهایت شار چراغان متصل می شود 
شار چراغان اسفاد یکی از جاهای دیدنی و باشکوه اسفاد می باشد  که در غرب اسفاد و پایین دست شاسکوه واقع می باشدو هر ساله در فصل بهار میزبان میهمانان و علاقه مندان زیادی است
در عصر قدیم این رود هر  ساله در
خاصیت های گلاب
گلاب چه خواصی دارد؟
درمان آکنه و جوش صورت
شما اگر از صابون به صورت مکرر استفاده کنید قطعا تعادل پوست خود را به هم می زنید، این امر باعث می شود تا باکتری ها بر روی بدن انسان رشد کرده و باعث ایجاد جوش و آکنه شوند. گلاب دارای خواص ضدباکتریایی می باشد که با این موضوع مبارزه می کند.
شما برای از بین بردن آکنه و جوش صورت می توانید از گلاب استفاده کنید چرا که درمان طبیعی می باشد.

ادامه مطلب
بوتاکس چگونه عمل می کند ؟
بوتاکس یکی از علل زمینه ای خطوط اخم، پاکلاغی و پیشانی را مورد هدف قرار می دهد – انقباضات عضلانی مکرر ناشی از اخم کردن، تمرکز کردن، لبخند زدن و بالا بردن ابرو در طول سالها. پزشک شما به درون این عضلات بوتاکس را تزریق می کند تا به طور موقت فعالیت عضلانی را کاهش دهد. شما به تدریج متوجه صاف شدن قابل مشاهده خطوط اخم بین ابروها، خطوط پاکلاغی (کناره خارجی چشم) و خطوط پیشانی خود خواهید شد

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
یک خطای کوچک،
زنجیره ای از اعمال اشتباه را به دنبال
دارد...
تا این که سرانجام به یک مسئله ی بزرگ
تبدیل می شود.
آدم ها در مواجهه با «اشتباهِ خود» چند دسته اند:
    . اصولا اشتباه نمی کنند.
    . با آگاهی از خطای خود، به سرعت زنجیره را می شکنند.
    . صبر می کنند تا نتایج زیان بار آن به بار نشسته و آن موقع به فکر حلِ مسئله می افتند.
    . نتایج زیان بار این اشتباهات مکرر را دیده و در جواب تنها به بخت و اقبال خود ناسزا می گویند!
    . هیچ گاه از این اشتباه آگا
در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و حالا، با استمرار شیوع کرونا و همه گیر شدن کووید ۱۹، این سوال در ذهن بسیاری شکل گرفته که حکم روزه در ایام کرونا چیست؟
آیت الله سیستانی در این رابطه اظهار کرده است؛ وجوب روزه ماه مبارک رمضان یک تکلیف فردی است و هرکس که شرایط وجوب آن را داشته باشد باید فارغ از اینکه برای دیگران واجب باشد یا خیر، روزه بگیرد ولی اگر فرد مسلمان بیم آن داشته باشد که روزه گرفتن ولو با اتخاذ همه تدابیر احتیاطی، باعث ابتلایش به کر

1)سنسور دمای اتاق سرور و هشدار افزایش دما 
 نکته اول :در سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور مقوله دما مهمترین فاکتوردر حفاظت ازدیتا سنتر ها و اطاق سرورها است متوسط دمای اتاقهـای ســـــــــرور هرچه کمتر باشد بهتر است اما محدوده مجاز تعریف شده بیــــــــن 18 الی 22درجـه سانتی گراداست دریک سیستم هشدار اگردما ازاین محدوده افزایش یابد باید اعلان خطربه کارفرما ارسال گردد، البته کارفرما درتنظیم اندازه دما برای هشداراختیار عمل دارد و میتواند
اختلالات جنسیرفتار جنسی بهنجار
رفتار جنسی، جنبه ی ضروری زندگی انسان است.
تمایل جنسی بهنجار شامل رفتاری است که از روی اجبار نبوده و موجب لذت فرد و شریک زندگی اش می شود.
عوامل زیادی مانند عوامل فیزیولوژی، روانشناسی، فرهنگ محیط زندگی فرد، روابط با دیگران و تجارب در طول زندگی در تعیین تمایلات جنسی نقش دارند.
تمایلات جنسی با کل شخصیت فرد ارتباط دارد.
به نظر فروید (پدر علم روانشناسی) سلامت روانی یعنی سلامت در دو حوزه ی عشق و کار.
به نظر فروید، وجه
مردان نقش بسیار مهمی در بارداری همسرانشان دارند. سلامتی اندام تولید مثلی مردان و کیفیت و کمیت کافی اسپرم‌ها برای طی کردن مسیرِ اندام تولیدمثلی زن و بارور نمودن تخمک به عوامل مختلفی بستگی دارد. 

توجه مردان به سبک زندگی و تغذیه‌‌‌ دارای اهمیت ویژه‌ای در باروری است. هر گونه اختلال در روند تولید، ترشح و حرکت اسپرم‌ها می‌تواند منجر به ناباروری زوجین و بارداری ناموفق شود. روابط جنسی مکرر می‌تواند احتمال بارداری افراد را بالا ببرد.

mom.
ماه های پایانی سال گذشته , ماه های سختی بود برایم .
ماه هایی که بیماری سالهای کودکی ام , رخ نشان داد و لجام گسیخته و بی محابا , با تمام قوا حمله ای سخت را آغاز کرد. ماه های ابتدایی سال جدید را بین خون و درد و عمل های مکرر گذراندم.
هنوز هم می گذرانم.
نبودن های این ایام را به حساب بی معرفتی ام نگذارید. 

دردها خاتمه نیافته است... اما به آنها عادت کرده ام. 
به رسم این عادت , ان شاالله زین پس در خدمت خواهم بود.

اختلال تحریک (انتخاب پوست) چیست؟

علائم و نشانه ها
علل
بیماریهای همزمان
تشخیص
مدیریت
چشم انداز
مقابله و پشتیبانی
استخراج چیست؟هر چند وقت یک بار انتخاب بر روی زخم یا برآمدگی غیر معمولی نیست. اما برای برخی افراد ، چیدن می تواند مزمن شود. برداشت مکرر می تواند زخمهای موجود را تحریک کرده و حتی باعث شکل گیری موارد جدید شود. این می تواند باعث ایجاد زخم اضافی شود و منجر به جای زخم شود.
این انتخاب مداوم می تواند به وضعیتی به نام اختلال در برداشت پوست
این چه وضعشه آخه

کم کم داریم هفته ای یک روز میریم مدرسه..
کلا 8 جلسه فیزیکمون پرید. ریاضی مون رفت....

درسا عقب افتاده /:

خیر سرمون پسفردا کنکور داریم.... کسی نمیاد بگه شما سه سال پیش این همه تعطیلی بهتون خورد...

اه

اعصاب ندارم

فرزندتان سرفه می‌‌کند؟ سرفه های مکرر شبانه اش خواب تان را مختل می‌کند؟
 قبل از اینکه به جستجو در داروخانه بپردازید تا یک شربت ضد سرفه پیدا کنید، یک قاشق عسل را امتحان کنید. مطمئناً نتیجۀ آن فوری و معجزه آسا نیست، اما یک تحقیق علمی نشان داده است که عسل با خواص منحصر به فردش، جایگزین بسیار مناسبی برای شربت سرفه است.
ادامه مطلب
بیرون روی علاوه بر اینکه یک مرض جسمانی مربوط به دستگاه گوارش است که شامل بیرون ریختن مکرر و بیمارگونه همان هبرگر دلفریب چندساعت قبل است؛ یک مرض روحی و روانی مربوط به بیشتر ادم های تنها و غریب در یک شهر دیگر نیز هست. مرضی شامل بیرون ریختن فکرهای جذاب و دلفریب چندین سال پیش در پیاده روهای شهر غریبی که در آن گرفتار شده ای! بیرون ریختن همه احساسات چندروز اخیر و همه تیرگی ها و خوشحالی هایت در قدم به قدم در خیابان و پیاده رو و پل های عابر پیاده.بیرون
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
دل ما اگه گلهای خوش بو داشته باشه به خودی خود فرشته های خدا (زنبور های عسل زیبا) رو به طرف ما میاره و نتیجه اش هم عسل های خوبی میشه که برای ما درست میشه.
اما اگه پلیدی و آلودگی کینه و بدی در دلمون باشه خود به خود  مگس های شیطانی میان دنبال بوی بد اون آلودگی و نتیجه اون میشه رفتن دنبال وسوسه های مکرر شیطانی که خودمون موجب اومدن اونها شره بودیم اما بعدا دیگه اختیار می افته دست شیطان که هر کجا بخواد ما رو میبره چون خودمون با ضعفمون دعوتشون کرده بودی
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمای
در دلم افروخته سوزی که به محشر نرود درد کمی نیست در آن خیر که بی شر نرود یک نفر از من همه دنبال تو بی من برود یاد نداری ز من و یاد تو از سر نرود آنکه توانست بگوید خبرش نیست ز درد بی سر سرمست که واعظ سر منبر نرود آدم اول به طمع چون بدر آمد ز بهشت روی زمین رحم برادر به برادر نرود هر مژه ام مثل درخت لب جو گشته از اشک خشک شود چشمه بیا صحنه مکرر نرود جان دلم این همه ای در من و من ندارمت در دل و جان هستی و جایت کس دیگر نرود از همه عالم شدم
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمای
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
گرچه شاعر چشمهایی روشن و بیدار داشت 
واژه های روسیاهش خط خطی بسیار داشت 
قصه ی حبل المتینِ دل دروغی بیش نیست 
عشق در دستان بی رحمش طناب دار داشت 
مثل یوسف خواستم از عشق بگریزم ولی 
هر دری را باز کردم پیش رو دیوار داشت
مرگ هم غیرت ندارد ! بی خیالم می شد و ... 
زندگی در برزخی بیهوده استمرار داشت
بینِ این آشفته بازارِ جنون و کشمکش
خاطراتش باز هم اندیشه ی آزار داشت
یادم آمد وقت دل کندن بلاتکلیف بود 
هم مرا می راند ، هم بر ماندنم اصرار داشت 
مثل ماشی
پاورپوینت همسر مهم‌تر است یا پدر‌ و‌ مادر
دید کلی : پاورپوینت همسر مهم‌تر است یا پدر‌ و‌ مادر شامل 26 اسلاید است و برای دانشجویان مطالعات خانواده و روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آ

توضیحات کامل :
پاورپوینت همسر مهم‌تر اس
گـــــــــپ بچه های باحال تهرووووونمدیــــــــــر باحالادمینای بــــاحالقوانین گپ:باجنبه بودن و با ادب بودنلینک ریموبی احترامی و ناسزا و+18ریموشورش و ممبر دزدی و پیام مکرر ریمو دعوانپی وی خانم ها بدون اجازه ممنوعبحث سیاسی اصل نکنهدف خندوشادی دور هم هست نه دعوا چالشگپ مخصوص بچه های تهران کرج هست بیاین خوشحال میشیمجمع دوستانس خوشحال میشیم
لینک سوپر گپ بچه های تهرون در تلگرام
با مضررات چیپس این خوردنی خوشمزه آشنا شوید .
گفته می شود مصرف چیپس و پفک برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع است ، اما در حقیقت این تنقلات برای تمامی افراد مضر است .این تنقلات دارای اسید چرب ترانس است که عامل افزایش چربی های بد خون به خصوص کلسترول بد می شود .طبق تحقیقات کارشناسان ، طی استفاده مکرر از روغن ، یک ماده سرطان زا به وجود می آید به عبارتی کودکان و حتی بزرگسالانی که در خانواده زمینه سرطان دارند به شدت از مصرف این تنقلات خودداری کنند .

ادامه مط
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایش
صندلی اداری یکتادکور
صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت  راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی  ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایش
Contracting under STANDARD TERMS :انعقاد قرارداد تحت شروط استاندارد : In International Contracts standard terms are provisions which are prepared in advance for general and repeated use by one party and which are actually used without negotiations with the other party .در قراردادهای بین المللی شروط استاندارد مقرراتی هستند که پیشاپیش برای استفاده عمومی و مکرر از سوی یک طرف اماده شده اند و در عمل بدون مذاکره با طرف دیگر از انها استفاده می شود .Conflict between standard terms and non standard terms : In case of conflict between standard term and a term which is not a standard term the latter prevails .تعارض بین شرو

دارکوب‌ها را از درخت زندگی تان دور کنید!به دارکوب‌ها نگاه کنید. آنها اَره برقی ندارند. مته همراه‌شان نیست اما تنه سخت‌ترین درخت‌ها را سوراخ می‌کنند و در دل‌شان لانه خودشان را می‌سازند.دارکوب‌ها با ضربه‌های سریع، کوتاه اما پشت سر هم درخت‌ها را سوراخ می‌کنند. آنها سردرد نمی‌گیرند، خسته نمی‌شوند، تا لحظه‌ای که موفق نشوند دست از کار نمی‌کشند، نه ناامید می‌شوند و نه پشیمان. دارکوب‌ها به خودشان ایمان دارند.در زندگی هر کدام از ما دار
با توجه به درخواست های مکرر عزیزان و خریداران گرامی در مورد خرید باغ ویلا نقلی در شهریار امروز با معرفی یکی از این باغ ویلا ها در منطقه ابراهیم آباد شهریار در خدمت شما هستیم . ویلاهایی با مساحت های کوچک که به اصطلاح به آن ها نقلی گفته می شود با توجه به قیمت به مرتب پایین تری که دارند همواره خریداران بسیاری را به خود جلب می کنند.

ادامه مطلب
کتاب شاهزاده و عیار
 جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب شاهزاده و عیار

کتاب شاهزاده و عیار معرفت. ... علاوه بر این، تألیفات احمد احرار از پرخواننده ترین کتابهای تاریخی و داستانی است که قبل و بعد از انقلاب در تیراژ وسیع و چاپ های مکرر ... کتاب شاهزاده و عیار احمد احرار کتاب شاهزاده و عیار احمد احرار بازار حلب پر از جنب ‌و جوش و غلغله و خروش بود فروشندگان از یک طرف و خریداران از طرف دیگر فضای بازار را شلوغ کرده ... مجموعه کتا
ویروسها در طول دوره حیات خود جهش تکاملی پیدا می کنند. طبق این مدل، ویروس آنفولانزا نیز با یک جهش تکاملی زیستی، به "ویروس کرونا" تبدیل می شود.
از همین رو است که علائم و روشهای پیشگیری این دو بیماری شبیه به هم اما ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا خطرناک تر است.

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج
♦️ثبت نام کارت سوخت آغاز شد.
در اطلاعیه شماره هفت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آمده است: «با توجه به درخواست‌های مکرر هموطنان، مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی برای آن دسته از مالکان خودرو و موتور سیکلت فاقد کارت که از مرحله نخست ثبت‌نام جا مانده‌اند، به مدت یک هفته تمدید شد.
مالکان خودرو و موتورسیکلت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن خدمات دولت همراه برای ثبت درخواست کارت سوخت خود مراجعه کنند.»
نکاتی برای پمپاژ برای افزایش شیر تغذیه شیر
استفاده منظم و مکرر برای از بین بردن شیر مادر از  شما می تواند به شما در ایجاد، حفظ و یا افزایش میزان شیر مادر کمک کند. این که آیا شما پمپاژ پس از و از طریق تغذیه با شیر مادر، و یا پمپاژ به طور انحصاری برای کودک شما، به طور کامل از شیر خود را از های خود را تخلیه و عمل پمپ مادر تحریک خود را تشویق بدن خود را به شیر بیشتر. در اینجا 15 نکته برای پمپ کردن برای ساختن یا افزایش میزان شیر مادرتان وجود دارد.

ادامه
با توجه به درخواست مکرر شما دوستان امروز طرز تهیه 2 مدل شیرینی مجلسی رو به شما آموزش می دهیم.
در اعیاد و جشن ها شیرینی نارگیلی بسیار دیده می شود ، زیرا بخاطر طعم بی نظیری که دارد این شیرینی نیز در میان دستور تهیه شیرینی های خانگی نیز می درخشد.
شیرینی نارگیلی یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های عید است که هم با فر و هم بدون فر می‌توانید در خانه درست کنید. در این مقاله طرز تهیه یک شیرینی نارگیلی ترد و خوشمزه را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

شیرینی
توسل بررضاکردم که آرامش دهد مارا/کنارمضجع مولا دهد توفیق فردارا/امام هشتمین باشد علی موسی الرضادائم/زنسل احمد وحیدرعنایت کرده دنیارا/شکوه مادرش زهرا حریم مشهدش گشته/بقیع وکربلا آنجا نماید یاد طاهارا/محرم در حریم او صفای دیگری دارد/زاشک چشم می بارد مکرر گریه آنجارا/زندپل شیعه حیدر بسوی آل پیغمبر/کند خشنود در عالم تمام قلب زهرارا/امام ما رضا باشد رئوف و معدن نیکی/زشور کربلا آید عنایتهای مولارا/به زوار رضا لطفی خدای لامکان دارد/نگر اولاد پی
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
 مسئولیت محض بانکها برای جبران خسارت افراد ثالث بر اساس تبصره ۵ ماده ۵ مکرر قانون جدید چکاثبات تقصیر بانک برای جبران خسارت لازم نیست بر اساس تبصره ۵ ماده ۵مکرر بانک یا موسسه اعتباری حسب مورد مسئول جبران خساراتی خواهند بود که از عدم انجام تکالیف مقرر در این ماده و تبصره های آن به اشخاص ثالث وارد گردیده است.بنابراین در صورت عدم اجرای به موقع یا ناقص قانون بدون دلیل موجه،افراد زیاندیده می توانند نسبت به طرح دعوا و مطالبه ضرر و زیان علیه بانک ه

بی اشتهایی عصبی یک اختلال عصبی و تغذیه ای است که در آن فرد بیمار بسیار بیشتر از میزانی که برای سن و قد وی مناسب باشد، وزن کم می کند. وزن این افراد معادل یا کمتر از ۸۵ درصدِ وزن یک انسان سالم است. این اشخاص حتی اگر BMI (و با محاسبه شاخص توده بدنی)بسیار پایینی هم داشته باشند، به دلیل ترس از چاق بودن یا چاق شدن، عمدا غذای خود را محدود می کنند. همچنین ممکن است این افراد برای کاهش وزن به ورزش های مکرر، استفاده از ملین ها و استفراغ روی بیاورند که اغلب ا
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی 
در سال ۱۱۵۵ تا ۱۱۵۷ هجری قمری ، به دستور نادر شاعری با تخلص گلبن اقدام به سرودن شعری به ترکی برای مزار نادرشاه در کلات کرد که حکاکی شده ولی معلوم است که سرسری و نیمه کاره بوده‌است ، احتمالا مرگ نادر این موارد را رغم زده‌است. به هرحال در ۲۴ بیت در قالب مثنوی سرایش شده و ترکی «گلبن» در خراسان به دلیل استفاده مکرر از فارسی دری در خراسان بزرگ ، بسیار به فارسی نزدیک است معهذا بعدا ترجمه ای هم بر آن افزوده میکنم.
ادامه
همه‌ی کسانی که در مجموعه‌ی تعلیم و تربیت می‌خواهند نقش ایفا کنند! این جنگ را جدّی بگیرید؛ الان یک جنگ وجود دارد. یک عدّه‌ای می‌خواهند لالایی بخوانند که ما خوابمان ببرد و نفهمیم دشمن مشغول چه کاری است. در عرصه‌ی تربیت انسان‌های والا، انسان‌های باهمّت، انسان‌های رشید و شجاع، انسان‌های باهدف یک جنگی برپا است؛ یک عدّه‌ای می‌خواهند درست عکس این تحقّق پیدا بکند و جوان مؤمن، جوان مسلمان، جوان ایرانی با این خصوصیّات پرورش پیدا نکند. از راه
✅ داستان تشرف ✅

#داستان_تشرف
#بشارت_نزدیکی_ظهور 

امام زمان (عج) وارد مرحله قیام شده است.

♦️ میرزا ابوالفضل قهوه چی به ظاهر پیرمردی عامی و ساده اما در واقع یکی از شیفتگان و شرف یافتگان آستان مقدس امام زمان روحی فداه بود آن جناب نسبت به مسجد جمکران علاقه فراوان نشان می داد و چه بسا تشرفات مکرر و توفیقات بی مثالش را از رهگذر انس با آن مسجد شریف به دست آورده بود .
از آن جناب نقل شده است که در یکی از تشرفاتم
ادامه مطلب
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
ما لیستی از برنامه های بازاریابی آنلاین وابسته را که پرداخت های مکرر را پرداخت می کنند ، گردآوری کرده ایم. مادامی که مراجعه شما به این سرویس باقی بماند بیشتر آنها اما این همه کمیسیون ها را نمی پردازند. بسیاری از این برنامه ها یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهند ، که …The post 22 برنامه وابسته برای تکرار درآمد appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3dE75AL
مشاهده مطلب در کانال
فعالیت هایی که باید انجام دهید
از تغییر آنی حالت نشستن به ایستادن بپرهیزید
هنگام خروج از رختخواب مراقب باشید – به آرامی به حالت نشستن و سپس به ایستاده تغییر حالت دهید.
قسمت سر تخت خود را حدود 15 سانتی متر با آجر یا کتاب های سنگین بالا ببرید
غذای کم و مکرر در وعده های زیاد بخورید – ممکن است خوابیدن یا نشستن بعد از خوردن غذا نیز کمک کند
نوشیدن آب را افزایش دهید
فعالیت هایی که نباید انجام دهید
برای مدت طولانی نشسته یا ایستاده نباشید
به طور ناگها
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
✍محمد عبدالهی
⛔️مردم مجبورند از میان نامزدهایی که با حذف انواع و اقسام گرایش ها از گردونه انتخابات در سبد انتخاب مردم قرار گرفته اند، انتخاب کنند. بدون اینکه نامزد مطلوب خود را بیابند، فقط به دلیل تقویت نهاد انتخابات و نیز تقویت کشور و ایران به میدان می آیند و رای می دهند. آن وقت متهم می شوند که وضعیت کشور محصول رای آنان است. درحالی که آنان فقط 10 درصد در نتیجه انتخابات نقش داشته اند.(عباس عبدی یادداشت روزنامه اعتماد)
پاسخ: این ادعا در نزدیکی
اگر جایی کلمه گاوبازی و یا اسم ماتادور را بشنویم اولین چیزی که به ذهنمان میرسد پرده قرمز رنگ گاوبازان است که با تکان های مکرر گاو را به سمت خود میکشد جالب است بدانید که رنگ قرمز پرده گاوبازان اصلا برای گاو معنی ندارد در واقع این حیوان اصلا نسبت به رنگ‌ها حساس نیست و این موضوع در مورد بسیاری از مهره‌داران صدق می‌کند.
چرا گفته می‌شود که گاو به رنگ قرمز حساس است؟
بسیاری از پستانداران قادر نیستند رنگی ببینند یا حداقل بسیار جزیی رنگی می‌بینند
برای اینکه پاسخ سؤال های که ذهنتان را درگیر کرده اند راجع به بازسازی ساختمان را دریابید در این مقاله با ما همرا شوید، در کار بازسازی ساختمان معمولا سؤال ها این گونه اند که بازسازی ساختمان چه مدت زمانی به طول می انجامد؟ هزینه ها در بازسازی ساختمان چگونه است؟ آیا بازسازی ساختمان نیاز به تخصص خاصی دارد؟ بازسازی ساختمان چند سال یکبار باید انجام شود؟ باید گفت عمل بازسازی ساختمان عملی است که باید در زمانی اتفاق بیفتد که یا فضای داخلی یا خارجی سا
احساس میکنم دیگه حرف جدیدی برای زدن ندارم...هربار که اینجا رو باز میکنم و دلم میخواد چیزی بنویسم از خودم ناامید میشم...
رویا و غلیان درونی اما بسیار دارم...رویایی که هربار فکر کردن بهش قند توی دلم آب میکنه و من انقدر ازش نوشتم که دیگه بیش از این روی نوشتن ندارم...رویای اسکراب سورمه ای اتاق عمل و لنگ شکسته ای که زیر دستهام درحال وصله شدنه...
اگر بخوام هربار از دغدغه هام بنویسم این شمایید که خسته میشید از خوندن تکراری این جفنگیات مکرر و من نمیدونم ا
ما یا با فوتبال ارتباطی نمی گیریم یا اینکه فوتبال با گوشت و خونمان عجین می شود! حد وسطی ابدا وجود ندارد!
من هم از آن دسته ای هستم که تصور زندگی بدون فوتبال برایم غیر ممکن است!یعنی اصلا زندگی ای که در آن استرس مسابقه این هفته تیم محبوبت،فریاد های شادی بعد از گل تیم محبوبت،فحش های مکرر به داور و تیم حریف،شادی از گل خوردن و مغلوب شدت تیم رقیب،خوشحالی بیکران از ناراحتی طرفداران تیم رقیب،اشک های بعد از برد ها و باخت ها و در نهایت حرص خوردن های ناش
روش های باور نکردنی برای تنگ کردن واژن
 آیا شما هم به دنبال تنگ کننده واژن هستید؟ معمولا زنان بعد از زایمان های مکرر دچار گشادی واژن می شوند که باعث احساس ناراحتی وکمتر لذت بردن  درموقع سکس می شود افرادی که زیاد سکس می کنند افراد چاق افراد مسن دچار افتادگی واژن می شوند ما در این مقاله بهترین روش های تنگ کردن واژن را برای شما نوشته ایم امیدواریم از این مقاله لذت ببرید
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
«مدیاطوری»
قسمت1
   رسانه... بله، رسانه! کلمه‌ای که در دنیای کنونی مکرر می‌شنویم. چیزی که چپ می‌رویم، راست می‌رویم، می‌گویند دنبال ماست و مانند غولی بی شاخ و دم می‌خواهد ما را ببلعد. اما واقعا رسانه چیست؟
   پس از خلقت انسان، اولین گفت و گوی حضرت آدم با حضرت حوا را می‌توان اولین رسانه نامید. در واقع، چیزی که باعث هرگونه انتقال اطلاعات بین افراد شود را رسانه می‌توان نامید. ولی در دنیای حاضر، رسانه همان رسانه جمعی است
عبدالعزیز محمد حسین پور مسئول نمایندگی ورزش و جوانان آب‌پخش گفت: پس از نشست بخشدار آب‌پخش با ورزشکاران بخش به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان در تاریخ یکم دی ماه 1398، و درخواست مکرر ورزشکاران مبنی بر احیاء تنها چمن طبیعی ورزشگاه شهداء، وی قول مساعد مبنی بر پیگیری تا حصول نتیجه را به ورزشکاران دادند و امروز در کوتاه ترین زمان ممکن،شاهد هستیم آبرسانی که مهم‌ترین اصل برای احیاء چمن بود، انجام شده است.
ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن – تعمیر سر و صدای آنها
مبلمان اداری مدرن چرخدار چندین قطعه متحرک دارد که برای درست کار کردن باید روانکاری شود.
هر چند رسیدگی های منظم می تواند به کاهش بیشتر صداها کمک کند
اما هر مبلمان اداری مدرن ممکن است حتی در اثر استفاده عادی، کم کم صدادار شود.
احتمال صدادار شدن مبلمان اداری مدرن پس از تحمل وزن و استفاده مکرر بیشتر است
بنابراین از یک همکار بخواهید به شما در یافتن منبع سروصدا کمک کند.

مرحله 1
خودتان روی زمین بنشینید و
سرطان خون بیماری خطرناکی است که در اکثر مواقع علائم بالینی آن خفیف و شبیه به سایر بیماری‌های غیرخطرناک است.سرطان خون علائم  ظریف و غافلگیر کننده‌ای داردکه نیاز است بررسی جدی شود. اگر فرد به نوع  حاد این بیماری مبتلا باشد ممکن است بیماری او با سرعت زیاد گسترش پیدا کند  و اگر مبتلا به نوع مزمن آن باشد، در طول زمان و به آرامی بیماری پیشرفت  کرده و بدتر ‌می‌شود. اگر شما متوجه این علائم شدید، به سرعت آن را با پزشک  در میان بگذارید.
خستگی و ضعفب
   جملات قصار امام خمینی در باب ایام الله دهه فجر و 22 بهمن

جملات قصار امام خمینی در باب ایام الله دهه فجر و 22 بهمن
پانزده خرداد مبدا نهضت اسلامى ایران است.
واقعه پانزده خرداد ننگ بزرگى براى هیات حاکمه به بار آورد. این واقعه
‏فراموش شدنى نیست. باید پانزده خرداد و نوزده دى جاوید و زنده نگه داشته
شود تا جلادى‏ شاه از خاطره‏ ها نرود، و نسلهاى آتیه جرایم شاهان سفاک را
بدانند. من روز پانزدهم خرداد را براى همیشه عزاى عمومى اعلام مى‏
آیا می دانید استفاده از اسید لوله بازکن خطرات جبران ناپذیری مثل سوختگی چشم و پوست و پوسیده و سوراخ شدن سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان را در بر دارد؟
استفاده مکرر از محلول های شیمیایی برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب باعث پوسیدگی لوله ها شده و شما را وادار به پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیرات می نماید.
در این مطلب با سرویس لوله همراه باشید تا از خطرات استفاده از اسید لوله بازکن قوی مطلع شوید و بدانید که ریختن مکرر قویترین محلول لوله باز
برای چه باید می گریستم؟
برای از دست دادن یک زندگی که هرگز نداشتم؟
برای ترک مردی که نه دوستم داشت نه دوست داشتن مرا می فهمید؟
یا برای آرزو هایی که مدت ها قبل به عشق رسیدن به او زیرپا گذاشته بودم،بی آنکه به عشقی رسیده باشم؟
درحقیقت باید می خندیدم.
بایداز اعماق قلبم خوشحالم می بودم و شادی می کردم.
ولی زخم های مکرر آنچنان مرا دچار بی وزنی کرده بود که مانند گمشده ای در بیابانی مه گرفته،بی اختیار،به خیال سرد مرگ چنگ می زدم ودر سوگ خود می گریستم.
می گ
روزی به من فرمودند: دلم می‌خواهد رژه ارتشیان را در برابر امام ببینم؛ عرض کردم هم اکنون ارتشی‌ها در کوچه‌اند و چند لحظه دیگر رژه آنان شروع می‌شود. آمدیم پشت در منزل و من در را باز کردم و ایشان مدت طولانی به تماشای رژه ایستادند و مکرر به من می‌فرمودند: چقدر جالب است.» |link|

خاطره‌ی موسوی همدانی مترجم «المیزان» از علامه طباطبایی
پ.ن: مطلب طولانی بود. ولی انتخاب من قشنگ بود. تیتر هم که دیگه عالی
پ.ن: حالتون چطوره دوستا؟ :) سلام به همه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها